Znam się na programach hotelowych

Dzisiaj jadę do Sopotu. To moje ulubiona miejscowość. Mam z nią same miłe wspomnienia. Jak byłam małą dziewczynką w każde wakacje jeździłam z babcią do tego miasta. Teraz już jestem dorosłą kobieta i prowadzę swoją firmę. Współpracuję z różnymi hotelami i pensjonatami i pomagam we wprowadzaniu programów.

Wprowadzam program hotelowy

program do obsługi hoteluUwielbiam moją pracę. Jestem dzięki niej niezależna. Lubię kontakt z ludźmi a moja praca mi to umożliwia. Pracuję generalnie w terenie. Rzadko jestem w biurze i taki rodzaj zatrudnienia mi odpowiada. Lubię jeździć samochodem więc kontakty z właścicielami hoteli czy pensjonatów nie są dla mnie żadnym problemem. Mój grafik jest dosyć napięty. Firma, w której pracuję wprowadziła ostatnio na rynek nowy program do obsługi hotelu. Nasi klienci są na bieżąco informowani o wszystkich nowościach, które się pojawiają. Zależy nam żeby każdy klient miał świadomość o tym, że programy co jakiś czas są przez naszych najlepszych specjalistów unowocześniane dzięki czemu będzie im łatwiej obsługiwać klientów. Jestem w drodze do Sopotu bo właściciel dużego hotelu zdecydował się na zakup nowego programu. Jestem odpowiedzialna za wprowadzenie tego systemu w życie. Musze pokazać pracownikom jak powinno się go prawidłowo użytkować. Szkolenia sa dla mnie wyjątkowo proste. Programy, które zostały przez nas wyprodukowane znam jak własną kieszeń. Poza tym nie mam problemów z publicznymi występami. Mam nadzieję, ze dzisiejsze wprowadzanie systemu przebiegnie sprawnie. W Sopocie zostaję do jutra.

Chciałabym jeszcze skorzystać z pięknej pogody. Planuję wypad na plażę. Na szczęście hotel do którego jadę znajduje się blisko plaży więc liczę na to, że spokojnie uda mi się skorzystać z promieni słonecznych. Cieszę się, że mam taką fajną pracę.