Znalazłam pracę dzięki kursowi języka angielskiego

Języków obcych uczymy się od najmłodszych lat. Za czasów naszych rodziców był to język rosyjski, jednak z czasem najpopularniejszy stał się język angielski. W niektórych szkołach poziom nauczania jest jednak zbyt niski lub po prostu dzieci nie mają chęci do nauki, dlatego ich umiejętności posługiwania się językiem obcym są znikome. Faktem jest, że jego znajomość może okazać się bardzo przydatna.

Kurs angielskiego rozwiązaniem na brak pracy

kurs angielskiego bydgoszczJestem wykształconą osobą, kończyłam wszystkie szkoły otrzymując liczne wyróżnienia. Idąc na studia w kierunku handlu i marketingu , byłam pewna, że po ich zakończeniu nie będę miała żadnych problemów ze znalezieniem pracy. Niestety okazało się że prawda jest zupełnie inna. Na każdym moim poziomie nauki, trafiałam na szkoły w których nikt nie naciskał na znajomość języka angielskiego, co przekładało się na bardzo niski poziom jego nauczania. Większość z nas dostawała same piątki, ucząc się na pamięć kilkudziesięciu słówek. Po zakończeniu studiów nadszedł czas na poszukiwanie pracy. Chodziłam na wiele rozmów ubiegając się o zawód handlowca. Pracodawcy wymagali ode mnie bardzo dobrej znajomości języka obcego, co było u mnie najsłabszą umiejętnością. Z tego powodu moje rozmowy kwalifikacyjne okazywały się kompletnym niepowodzeniem. Postanowiłam coś z tym zrobić, więc zapisałam się na kurs angielskiego bydgoszcz. Trwał on kilka miesięcy, jednak po jego zakończeniu, moje problemy związane ze znalezieniem pracy odeszły w niepamięć i udało mi się zająć upragnione stanowisko handlowca.

Moja historia udowadnia, że zawsze warto inwestować w siebie. Zdałam sobie sprawę,  że język obcy jest bardzo cenioną umiejętnością wśród pracodawców, a kurs angielskiego z Bydgoszczy okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę.