Zestaw farb do malowania obrazów na drewnie

Po skończonym liceum artystycznym moją życiowa droga poszła niestety w innym kierunku niż sobie zaplanowałam. Pracowałam w salonie popularnej dość sieci komórkowej. Lecz mimo wszystko moje dawne hobby często o sobie przypominało i w wolnych chwilach lubiłam sobie malować.

Malowanie obrazów farbą akrylową

zestaw farb akrylowych do drewna Niedawno miałam parę dni zaplanowanego urlopu. Nie miałam zamiaru nigdzie wyjeżdżać tylko zostać w domu i ogarnąć kilka spraw. Dodatkowo miałam w planach wypróbować metodę malowania obrazów której jeszcze wcześniej nie próbowałam. Mianowicie chodziło o malowanie na drewnie. Do tego potrzebowałam wybrać się do sklepu plastycznego. Musiałam kupić zestaw farb akrylowych do drewna. Nie w każdym sklepie mogłam dostać taki zestaw więc poświeciłam na poszukiwania połowę dnia. Od razu w domu zabrałam się za malowanie mojego pierwszego obrazu na drewnie. Okazało się, że jest to dużo lepsze niż malowanie na płótnie i sprawia mi to więcej zabawy. Namalowałam farbami akrylowymi do drewna kilka małych obrazów które mogłam powiesić na ścianie w przedpokoju. Specjalnie wcześniej zrobiłam na tej ścianie miejsce. Malowanie pochłonęło mi przynajmniej dwa popołudnia i wieczory. Mój zestaw farb akrylowych do drewna okazał się świetny. Można powiedzieć, że stało się to moją nową pasją. Przez te kilka dni urlopu zdążyłam namalować parę obrazów, niestety nie mogłam wszystkich powiesić w domu dlatego że nie miałam tyle miejsca.

Farby, które kupiłam do drewna okazały się bardzo wydajne. Kilka obrazów było w stu procentach skończonych a wydawałoby się, że farb nie ubyło. Oczywiście przechowywanie farb było ściśle określone, mianowicie powinny być w suchym i zacienionym miejscu, aby jak najdłużej zachowały swoje właściwości. Dużo razy wyciągałam schowane farby, aby namalować coś nowego, bardzo mnie to odprężało.