Zaprojektowałam wnętrze sklepu z butami

 

Miesiąc temu skończyłam studia. Jestem projektantką wnętrz. Dopiero rozpoczynam swoją karierę. W trakcie studiów brałam udział w różnych szkoleniach i kursach i współpracowałam z kilkoma firmami. Przygotowywałam projekty wnętrz mieszkań, domów a także sklepów. Projektowanie sklepów sprawiało mi największą frajdę i chciałabym się tym zajmować na co dzień.

Przygotowuję projekt sklepu

projektowanie wnętrz sklepówProjektowanie wnętrz sklepów jest dla mnie wyjątkowo proste. Trzeba słuchać się właściciela i poznać jego wizje na dane pomieszczenie. Trzeba wiedzieć jaka branża będzie realizowana w danym miejscu. Przestrzeń musi być funkcjonalna i klient musi dobrze czuć się w danym sklepie żeby chętnie wracać. Dostałam szansę przygotowania kolejnego projektu. Moja koleżanka musi pilnie wyjechać za granicę i oddała mi swoje zlecenie, którym nie będzie mogła się obecnie zająć. Bardzo ucieszyłam się z jej propozycji i od razu skontaktowałam się z właścicielem butiku. Pani Kasia jest młoda i zdecydowała się na otworzenie sklepu z butami. Jestem kobieta i uwielbiam buty więc na pewno się dogadamy. Butik znajduje się w centrum miasta i właścicielce zależy żeby był bardzo nowoczesny. Musi rzucać się w oczy żeby klientki często ją odwiedzały. Buty, które będzie sprzedawać będą najwyższej jakości i wszystkie szafy a także dodatki, które mają pojawić się w sklepie także mają być eleganckie. Miałam kilka pomysłów jak mogłabym wykorzystać daną przestrzeń i po naszym spotkaniu od razu zabrałam się do pracy.

Wieczorem miałam przygotowane trzy projekty, które na następny dzień zamierzałam pokazać właścicielce sklepu. Pani Kasi spodobały się moje pomysły i wybrała jeden projekt, który od razu skradł jej serce. Bardzo ucieszyłam się, że tak szybko udało nam się dogadać.