Zalety wiertarko-wkrętarki marki Hitachi

Każdy poszukujący profesjonalnej wiertarko-wkrętarki, powinien zapoznać się z ofertą marki Hitachi. Bez wątpienia jest to marka, która oferuje jedne z najlepszych urządzeń wykorzystywanych w garażach, warsztatach, zakładach przemysłowych i wielu innych branżach.

Wkręcanie, wykręcanie i wiercenie otworów

hitachi ds18djl do drewnaWśród wiertarko-wkrętarek tej marki na pewno wyróżnić należy DS18DJL. Jest to wyjątkowe urządzenie, które sprawdzi się w pracy w każdych warunkach. Po pierwsze wiertarko-wkrętarka nadaje się nie tylko do wkręcania i wykręcania, ale również do wiercenia. Jest to więc urządzenie, które zapewnia wiele różnych funkcji. W urządzeniu znajduje się bateria Li-ion. W baterii tej znajduje się aż potrójna ochrona przewodów MPC. Można być pewnym, że takie urządzenie jak hitachi ds18djl do drewna będzie służyć przez wiele lat. Na pewno należy zaznaczyć, że w tym urządzeniu maksymalny moment obrotowy jest naprawdę wysoki. Wynosi on aż 53 Nm. Uchwyt roboczy tej wiertarko-wkrętarki ma długość 13 mm. Idealnie więc dopasowuje się do ręki. Wiertarko-wkrętarką można pracować długo bez żadnego zmęczenia. Jest to urządzenie wygodne, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W urządzeniu znajduje się również regulowane sprzęgło. Można tu regulować moment obrotowy. W wiertarko-wkrętarce znajduje się aż 22-stopniowa regulacja momentu obrotowego! Dodatkowym atutem jest też to, że w urządzenie wbudowano światło LED.

Dzięki temu można korzystać z wiertarko-wkrętarki nawet w trudnych warunkach. Rękojeść soft grip jest nie tylko poręczna, ale również miękka. Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi marki Hitachi. Dodatkowo do urządzenia dopasowano nowy typ walizki. Bez wątpienia warto zdecydować się właśnie na taką wiertarko-wkrętarkę Hitachi.