Zalety olejowych wkładów do zniczy

Praktycznie codziennie jestem na grobie mojej mały. Dzięki temu udało mi się szybko zauważyć, że znicze, które miały palić się przez przeszło dwie doby, wypalają się w mniej niż dwadzieścia cztery godziny. Doszłam do wniosku, że nie opłaca się ich kupować. Zdecydowałam się poszukać, jakiś lepszych jakościowo wkładów, które będą dłużej się palić w zniczu.

Kupno wkładów olejowych Bolsius

wkłady olejowe bolsiusPorozmawiałam na ten temat z moją sąsiadką. Poleciła mi ona wkłady olejowe Bolsius. Dowiedziałam się od niej, że jesienią i zimą najlepiej jest wybrać właśnie wkłady olejowe. Są one bowiem bardziej wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr czy mróz. Wkłady olejowe palą się w takich temperaturach doskonale, a ich czas palenia nie ulega skróceniu względem tego, co jest napisane na opakowaniu. Ona sama zawsze o tej porze roku kupuje takie wkłady i jest z nich bardzo zadowolona. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami na ich temat, od razu zdecydowałam się udać do sklepu i zakupić takie wysokojakościowe wkłady. Bez problemu dostałam je w okolicznym sklepie z drobnymi artykułami do domu. Jeszcze tego samego dnia wybrałam się na cmentarz, który znajdował się niedaleko i od razu zapaliłam świeczkę. Muszę przyznać, że natychmiast zobaczyłam drobną różnicę. Przede wszystkim wkład do znicza palił się delikatnym i równym płomieniem.

Po włożeniu go do znicza i przykrycia, nie kopcił i palił się naprawdę powoli. Dzięki temu byłam przekonana, że faktycznie będzie on płonął przez dłuższy czas niż wkłady, które kupowałam do tej pory. I faktycznie kiedy następnego dnia przyszłam na cmentarz, znicz palił się delikatnym i równym płomieniem. Wypalał się równomiernie ze wszystkich stron, co jest charakterystyczne w przypadku zniczów olejowych.