Zakupiłam tusze do drukarek

Pilnie potrzebuję tuszy do tonerów. Od kilku dni koleżanka, która zajmowała się zamówieniami jest na zwolnieniu. Nie przekazała nikomu przed swoją nieobecnością jak wygląda sprawa z przygotowaniem zamówienia. W sumie nikt się tym nie zainteresował do dzisiaj. Okazało się, że tonerów i tuszy brakuje i muszę je pilnie zamówić.

Poszukuję tuszy w niskiej cenie

Tusze SiedlceKiedy dowiedziałam się, że materiałów brakuje zadzwoniłam do Karoliny żeby podpytać gdzie posiada wszystkie dokumenty i namiary na firmy, z którymi współpracuje. Karolina dała mi swoje hasło do komputera żebym zalogowała się do jej systemu i przejrzała wszystkie dokumenty. Dzięki temu, że miała dostęp do jej komputera znacznie szybciej poradziłam sobie ze swoim zadaniem. nie musiałam szukać firm, tylko od razu zaczęłam dzwonić i informować jaki towar jest nam potrzeby i jaką cenę mogę za niego dać. Na szczęście tusze Siedlce zostaną dostarczone do nas w dniu dzisiejszym. Firma ma swoją siedzibę niedaleko naszej więc kurier podjedzie bez dodatkowych opłat. To było najważniejsze zadanie na dzień dzisiejszy i jestem bardzo zadowolona, że tak szybko udało mi się załatwić tą sprawę. Tusze Siedlce zostały dostarczone w ciągu godziny. Na szczęście nie mieliśmy żadnego opóźnienia. Od razu przekazałam tusze do osób, które ich potrzebowały. Karolina zadzwoniła do mnie po pracy i podziękowała za pomoc. Całkiem zapomniała o przygotowaniu zamówienia i miała teraz wyrzuty sumienia, że musiałam się tym zajmować.

Przekazałam jej, że nic się nie stało i nie mam żadnych pretensji. Cieszę się, że mogłam pomóc i pochwaliłam jej wszystkie notatki i dokumenty w komputerze, które ułatwiły mi pracę. Karolina ma wyjątkowy porządek i solidnie wykonuje swoje obowiązki. Jest na prawdę dobrym pracownikiem.