Z pamiętnika czyli ginekolog

Od zawsze wiedziałam, że byłam adoptowana. Po ukończeniu osiemnastego roku życia zdecydowałam się na odszukanie swoich biologicznych rodziców. W tym celu musiałam udać się do urzędu stanu cywilnego w Łodzi. Nie było to proste zadanie.

Ginekolog w Łodzi pomógł mi

ginekologChciałam zrobić to w ukryciu. Poprosiłam najlepszą przyjaciółkę o pomoc. Wszystkim powiedzieliśmy, że jedziemy na urodziny do naszej koleżanki. Nie było to nic podejrzanego. Bardzo się stresowałam. Wiedziałam, że powinnam powiedzieć o tym rodzicom jednak nie potrafiłam. Nie chciałam aby się martwili. Nie chciałam ich zostawiać. Po prostu chciałam poznać prawdę i dowiedzieć się dlaczego. Po dotarciu na miejsce i odszukaniu stanu cywilnego ogarnęła mnie panika. W celu odstresowania zrobiłyśmy sobie spacer. Architektura tego miasta nie była zachwycająca. W kamienicach znajdowało się wiele małych firm. Znalazłyśmy między innymi miejsca takie jak szkoła rodzenia lub siłownia. Nie było w nich nic porywającego. Było tak także wiele innych miejsc. Ginekolog łódź oraz manufaktura słodyczy w jednym miejscu. Nie wiedziałam jak można było połączyć dwie tak z pozoru odmiennie miejsca. Jednak dało się. Po lekkim odstresowaniu udałam się z powrotem do urzędu. Tam poznałam dane swojej biologicznej matki. Pani, która tam pracowała okazała się bardzo życzliwą osobą i podpowiedziała mi, że mam rodzeństwo. Byłam w szoku. Miałam już swojego brata. Nie wiedziałam co mam w tej sytuacji zrobić. Znałam już swoje poprzednie dane. Dowiedziałam się także, że mój biologiczny ojciec to bardzo sławny endokrynolog. To mnie zaskoczyło. Spodziewałam się wszystkiego ale nie tego. Przyjaciółka mnie bardzo wspierała.

Stwierdziłam, że musi pomóc mi kardiolog. Poczułam ukucie w sercu. Po konsultacji dowiedziałam się, że miałam stan przedzawałowy. Wywołał to duży stres, który powstał przez całą tą sytuację.

Informacje pochodzą ze strony: https://przychodniamalinowa.pl/