Wyprzedaż w sklepie z walizkami samsonite

Ostatnio przechodząc główną ulicą w moim mieście jeden z szyldów przykuł moją uwagę. Wiedziałem, że prędzej czy później będę potrzebował walizki na wakacje, dlatego też zdecydowałem się wejść i zobaczyć, jak wyglądają produkty z tego sklepu.

Przyznam, że niejedna walizka samsonite z wyprzedaży mi się spodobała

walizki samsonite - wyprzedażTo było dokładnie to, czego szukałem. Jednocześnie pakowna, elegancka, i nie tylko przy wyprzedażach – tania. Wiedziałem, że powinienem najpierw dać znać żonie, ale stwierdziłem, że nie ma na co czekać. Nie widziałem żadnych cech walizki, do których mogłaby się przyczepić – wszystko wyglądało na porządne i dobre jakościowo. Zdecydowałem się na zakup od ręki – nie wiadomo, czy gdybym wrócił tu za godzinę z żoną, to czy walizka wciąż by tu była. Ruch w sklepie był tego dnia naprawdę ogromny. Gdy tylko wróciłem do domu moja żona od razu powiedziała, że mam się nie rozbierać, ponieważ jedziemy do sklepu. Słyszała o tym, że dziś możemy kupić to, czego najbardziej było nam trzeba. Nie tylko na rynku były walizki samsonite – wyprzedaż powodowała, że ceny były naprawdę świetne. Uśmiechnąłem się od ucha do ucha i pokazałem swój najnowszy zakup. Rzuciła mi się w ramiona i mnie pocałowała. Powiedziała, że jest zachwycona – nawet kolor wybrałem taki, że podoba się nam obojgu. Wiedziałem, że jej się spodoba, ale nie mogłem przypuszczać, że aż tak bardzo. Nasze dzieci również powiedziały, że walizka jest niczego sobie. Było to o tyle dziwne, że przechodziły przez fazę, w której nic im się nie podoba i są wiecznie znudzone.

Szykowanie się na wyjazd było znacznie łatwiejsze, gdy miało się do dyspozycji choć jedną porządną walizkę. Mogliśmy zabrać znacznie więcej rzeczy niż przy naszych poprzednich wyjazdach. Wiedzieliśmy, że tym razem nie zaskoczy nas ani deszcz, ani nuda – wzięliśmy i parasole, i książki.