Wymarzone wczasy nad Bałtykiem – Pobierowo domki

morzeSarbinowo i Pobierowo to 2 urokliwe miejscowości nadmorskie, oddalone od siebie około sto kilometrów. Zjawiskowe miejscowości w sąsiedztwie natury oraz morza powodują, że wczasowicze często wyjeżdżają w te miejsca na wczasy nad Bałtykiem.

Zanim jednak zdecydujesz się w to miejsce pojechać, dobrze jest zapoznać się z rozrywkami, które proponują. Wczasy Pobierowo są świetną propozycją tak dla singli, jak i całych rodzin. Ta mała miejscowość ma niewiele ponad 1000 mieszkańców, aczkolwiek jest piękną nadmorską miejscowością wypoczynkową razem z kąpieliskiem. Poza tym, miasteczko te posiada niesamowicie specyficzny pasmowy rozkład pejzażu, gdzie przeważa zbiornik morski otoczony linią piaszczystej plaży, nad którą wznosi się brzeg klifowy. Ważną wiadomością jest też fakt, iż Pobierowo dysponuje najbardziej postępowym i różnorodnym zapleczem sypialnianym i gastronomicznym|nowoczesną różnorodną infrastrukturą noclegową oraz kulinarną w gminie Rewal. Wszystkie osoby zaciekawione wyjazdem w to miejsce z pewnością odnajdą właściwe Pobierowo domki, w których spokojnie spędzą wczasy. Do pozostałych walorów turystycznych miejscowości należą przede wszystkim ulokowanie nad morzem, piaszczyste kąpieliska a także sosnowe lasy. Sarbinowo zaś zlokalizowane w powiecie koszalińskim oraz liczy sobie niespełna sześćset rezydentów. Tak jak w przypadku Pobierowa, w Sarbinowie znajduje się kąpielisko o szerokości stu metrów. Wczasy Sarbinowo są wspaniałą opcją dla osób, które nie przepadają za tłumami – mała liczba mieszkańców zapewnia niezakłócony spokój w trakcie wakacji. Domki letniskowe Sarbinowo z pewnością wszystkim wczasowiczom spodobają się, a oprócz spędzania czasu na piaszczystych oraz pięknych plażach, można pokusić się o poznanie tego małego miejsca.

W Sarbinowie znajduje się kościół, który zbudowany został pod koniec XIX wieku. Na jego ścianach umieszczono stacje krzyżowe namalowane przez Jerzego Nowosielskiego. Kolejną, ciekawą atrakcją turystyczną, jest stara chałupa z początku XIX wieku, która stanowi perfekcyjny przykład chałupy rybackiej.

Tagged with: