Wyjazd do Rybnika po nowoczesne okna

Nowy biurowiec zdecydowałem się wybudować tylko dlatego, że klient oferował bardzo wysoką stawkę. Rzadko przyjmowałem tego typu zlecenia, ale tutaj jednak dałem się namówić. Miałem jednak warunek, że materiały budowlane wybieram sam i klient na to przystał.

Kupienie nowoczesnych okien do nowo budowanego biurowca 

nowoczesne okna pcv w RybnikuProjekt biurowca bardzo mi się podobał, gdyż był on nowoczesny i chętnie go budowałem. To takiego budynku jednak nie mogłem zamówić standardowych okien, bo takie nie pasowały do ogólnego projektu. Potrzebne było mi nowoczesne rozwiązanie, które będzie współgrało z całością. Mój kumpel miał własną firmę i produkował nowoczesne okna pcv w Rybniku, dlatego z nim postanowiłem podjąć współpracę. Do Rybnika miałem kawałem drogi, ale warto było tam jechać, ponieważ miałem gwarancję, że dostanę okna, których potrzebowałem. Kumpla uprzedziłem o swojej wizycie, bo chciałem, żeby był na miejscu. Potrzebna była mi spora ilość okien, dlatego tematem zająłem się dużo wcześniej. Dobrze zrobiłem, bo na stanie nie było tak sporej ilości nowoczesnych okien i wprowadzono je do produkcji. Do odbioru miały być gotowe za dwa miesiące a tyle właśnie mogłem poczekać. Wpłaciłem zaliczkę i podałem adres budowy, gdzie wszystkie okna po wyprodukowaniu miały zostać dostarczone. Kiedy odebrałem okna, to moi pracownicy od razu zabrali się za ich montaż. Wszystko udało się zgrać w czasie i nie było żadnego przestoju. Biurowiec z wybranymi przeze mnie oknami prezentował się tak, jak powinien.

Od tamtej pory chętniej decydowałem się na przyjmowanie takich zleceń. Moi pracownicy doskonale sobie ze wszystkim poradzili i cieszyli się, ponieważ zarobki były dużo wyższe. Zatrudniałem dobrych ludzi, którzy mieli ogromne doświadczenie i mogłem im ufać.