Wycieczka do Lublina i film

Jestem z zamiłowania podróżniczką. Interesuję się turystyką, lubię zwiedzać, i zabierać ze sobą grono moich zaufanych przyjaciół. Co jakiś czas, wybieramy się w inne miejsce, by zgłębiać jego tajemnice. Preferuję opuszczone domy, i stare zabytkowe budowle. Uważam, że są najbardziej interesujące, bo lokale, miasto i inne rozrywki, to każdy ma już dokładnie zgłębione.

Zachwyt nad Lublinem i filmy

filmowanie na terenie LublinaWyjechaliśmy z samego rana na kolejną wycieczkę poza miasto. Tym razem, czekało mnie filmowanie na terenie Lublina, i byłam bardzo podekscytowana, że będę miała okazję zobaczyć nowe miejsce. Przygotowałam mój sprzęt, i byłam gotowa. Na początku zwiedziliśmy centrum miasta. Muszę przyznać, że piękne było, i zrobiliśmy tam kilka króciutkich filmików ze znajomymi, które później zmontuję w całość. Może kiedyś kompilacja takich filmików będzie dobrym pomysłem na czyjeś urodziny. Później zobaczyliśmy naszą mapę. Mieliśmy rozpisane miejsca, które musimy tego dnia odwiedzić. Zaplanowałam nagranie wszystkiego, co się da. Później w nocy będę wycinała nadmiar materiału, ale lepiej mieć go za dużo, niż za mało. Z każdej wycieczki chcę zebrać jak najwięcej, i dotrzeć w miejsca, w które uczęszcza mało ludzi. Ze starego miasta wybraliśmy się oglądać zabytki. Zwiedziliśmy wiele kościołów i starych kamienic. Nagrałam całe budynki, i poprosiłam dozorców o kilka słów do kamery, na temat historii kamienicy. Zawsze to jakieś urozmaicenie filmu. Objeździliśmy chyba wszystkie kościoły, które były długowieczne.

Nagrałam dużo materiałów na temat Lublina. Cieszyłam się, bo miałam okazję dowiedzieć się wielu informacji. Jak już zmontuję film, to na pewno udostępnię go na jakimś portalu, aby każdy miał do tego wgląd. Na pewno wiele osób to zainteresuje. Zarówno mieszkańców tego miasta, jak i turystów, którzy planują się do niego wybrać.