W jaki sposób skutecznie powiększyć usta?

Na co dzień większość kobiet powiększa swoje usta przy pomocy makijażu. Jak jednak wszystkie doskonale wiemy ten sposób nie jest trwały, a co gorsza, jest także czasochłonny i choć istnieją różne techniki malowania ust, które mają nam tę czynność ułatwić, to jednak nadal nie są to trwałe efekty. Chcąc sobie je zapewnić możemy w profesjonalny sposób powiększyć nasze usta.

Profesjonalne powiększanie ust

wypełniacz do ustNa rynku mamy mnóstwo dostępnych produktów którymi możemy przy pomocy makijażu powiększyć usta. Mowa tutaj oczywiście o konturówkach, matowych pomadkach, czy błyszczykach powiększających. Jednakże jak wiadomo efekty nie są zbyt trwałe, a też nierzadko, aby powiększyć w ten sposób estetycznie usta, trzeba się sporo natrudzić, aby symetrycznie je obrysować, a później dodatkowo wypełnić. Część kobiet swego czasu eksperymentowała na różne sposoby z domowymi trikami na powiększanie ust, ale sposoby te w żaden sposób nie należały do trwałych i co więcej nierzadko były zwyczajnie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Chcąc powiększyć usta warto zapinać się na profesjonalny zabieg w salonie lub klinice medycyny estetycznej. Do zabiegu używa się specjalny wypełniacz do ust który najczęściej tworzony jest na bazie kwasu hialuronowego, czyli najbezpieczniejszego dla zdrowia związku ponieważ w pełni biokompatybilnego z naszym organizmem w którym, jak wiemy również znajduje się kwas hialuronowy.

Efekty zabiegu utrzymują się przeważnie do pół roku, aczkolwiek obecnie coraz częściej korzysta się z wypełniaczy o gęściejszym kwasie co przekłada się na dłuższy okres działania. Jest to zaletą tego zabiegu na wypadek, gdybyśmy w przyszłości chciały wrócić do naszych naturalnych ust lub gdyby zwyczajnie moda na duże usta minęła. Chcąc powiększyć usta najrozsądniejszym wyborem jest skorzystanie z profesjonalnego zabiegu, który jako jedyny należy do bezpiecznych, skutecznych i dających długotrwałe efekty.