Uroki żnińskiego hotelu

 

Jestem osobą, która posiada typową duszę podróżnika. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, ponieważ obiema rękami i nogami jestem skłonna podpisać się pod stwierdzeniem, że podróże kształcą. Kocham poznawać świat, ale też i Polskę, gdyż sądzę, że kryje ona na swoich terenach wiele skarbów nie tylko przyrody, ale także i architektonicznych. 

Pobyt w żnińskim hotelu to czysta przyjemność

hotel żninJako osoba o duszy podróżnika, posiadam pracę wręcz idealną pod tym kątem. Jest tak dlatego, że szef wysyła mnie na wiele delegacji, w różne rejony Polski. Bardzo mnie to cieszy, bo uwielbiam odwiedzać nawet najbardziej niespotykane zakątki swojej Ojczyzny. Tym razem oddelegował mnie do Żnina, na tamtejszą konferencję. Pozostawił mi pełną dowolność co do wyboru noclegu. Bardzo chętnie skorzystałam z tego, że dał mi wolną rękę co do decyzji i od razu wpisałam w przeglądarkę hasło: hotel żnin. Otrzymałam morze wyników, aczkolwiek od razu w oko wpadł mi jeden z nich. Hotel ten był bowiem bardzo gustowny i minimalistyczny, co uwielbiam. Od razu zamówiłam sobie w nim nocleg na czas delegacji. Nie mogłam doczekać się wyjazdu! Kiedy w końcu do niego doszło, okazało się, że moje przeczucia się sprawdziły. Hotel ten był cudowny. Nie dość, że był pięknie urządzony, te jeszcze oferował wiele atrakcji, z których chętnie korzystałam. Bardzo lubię zachowywać zdrowy balans, więc w taki sposób gospodaruję sowim czasem, bym miała także czas na relaks.

Niezmiernie miło wspominam pobyt w żnińskim hotelu. Wiążę z nim fantastyczne wspomnienia. Przyjeżdżając z powrotem do Warszawy, opowiedziałam swoim kolegom z pracy o tym pobycie, z satysfakcją zauważając jak bardzo zazdroszczą mi oni tego wyjazdu. Kto wie, może i po mojej rekomendacji i oni z chęcią odwiedzą to miasto.