Udany wieczór kawalerski w Gdańsku

Jedną z tradycji związanych ze ślubem, jest to, że przyjaciele pana młodego wyprawiają mu wieczór kawalerski. Jest to zwyczajowo ostatni wieczór, gdy pan młody może poczuć się wolny od obowiązków małżeńskich. Wydarzeniu temu towarzyszy dobra zabawa i mnóstwo emocji.

Organizacja wieczoru kawalerskiego w Gdańsku

wieczór kawalerski gdańskKoledzy i przyjaciele organizują zwykle niespodziewaną imprezę dla przyszłego pana młodego, czyli wieczór kawalerski gdańsk. Zazwyczaj wieczór zaczyna się od odwiedzin w barze, w którym całe towarzystwo zaczyna imprezę i picie alkoholu. W przypadku mężczyzn raczej nieczęsto spotykane jest przebieranie się w śmieszne i kontrowersyjne stroje, chociaż również takie obyczaje można zaobserwować. Czasem są to całe stroje a czasem jedynie zabawne akcesoria, które towarzyszą uczestnikom zabawy. Najważniejsze, żeby wszyscy uczestnicy nabrali dobrego humoru i ochoty na szampańską zabawę do białego rana. Kolejnym etapem są często przenosiny do baru ze striptizem, gdzie wynajęta wcześniej tancerka zabawia pana młodego. Utarło się, że to co dzieje się w wieczór kawalerski zostaje między jego uczestnikami… Chodzi przede wszystkim oto, żeby był to niezapomniany wieczór, pełen atrakcji i emocji. Oczywiście nie może zabraknąć towarzystwa pięknych kobiet, a pan młody powinien być wzorem tego jak udanie się bawić. Oczywiście wieczór kawalerski powinien trwać całą noc a nawet dłużej i nikt nie powinien się wyłamywać od wznoszenia kolejnych toastów. Najbardziej wytrwali uczestnicy wieczoru dopijają ostatnie krople alkoholu na cześć pana młodego, by godnie pożegnać jego kawalerski stan. 

 

Udana impreza dla pana młodego kojarzy się nam z dużą ilością alkoholu, dobrą zabawą w towarzystwie dziewczyn oraz z żartami z przyszłego męża. Wieczór kawalerski powinien być imprezą, którą przyszły małżonek powinien zapamiętać na zawsze jako najlepszą imprezę w swoim życiu.