Świeca zapachowa do sypialni

 

Ostatnio przeglądałam gazetki promocyjne jednego z supermarketów. Zauważyłam, że mają w swojej ofercie świece perfumowane. Wcześniej nie miałam z nimi do czynienia. Zajrzałam do Internetu i faktycznie coś takiego istnieje, a ludzie chętnie je zakupują. Pomyślałam, że w sumie ja też mogłabym kupić sobie takie do domu.

Zakup świec perfumowanych

świece zapachowe perfumowaneZawsze stawiałam na dyfuzory zapachowe i odświeżacze powietrza. Słyszałam, że świece są bardziej łagodniejsze w zapachu. Pomyślałam, że świetnie sprawdziłyby się w mojej sypialni. Lubię bowiem zasypiać w towarzystwie miłego zapachu. Następnego dnia pojechałam do tego supermarketu, by zakupić sobie kilka takich świec. Zapachów było mnóstwo, że aż sama nie wiedziałam, które wybrać. Najbardziej jednak spodobał mi się zapach jaśminu i kwiatowy. Postanowiłam, że zakupię na początek po jednej. Przywiozłam do domu świece zapachowe perfumowane i od razu udałam się do sypialni. Postanowiłam, że na początek postawię tę kwiatową świecę. Zobaczę, jak ona będzie się sprawować. Wieczorem zapaliłam ją i faktycznie w pomieszczeniu uniósł się piękny zapach kwiatów, co bardzo mi się spodobało. Jutro pojadę do tego supermarketu i zakupię jeszcze kilka takich świec, do innych pomieszczeń w moim domu. Muszę tylko pamiętać o tym, by nie zasnąć przy zapalonej świeczce, ponieważ może to zakończyć się pożarem. Myślę, że jednak dam rade nad tym zapanować.

Już od kilku dni zapalam sobie wieczorami świeczkę perfumowaną. Jestem z niej bardzo zadowolona. Wczoraj użyłam tej jaśminowej. Zapach był przepiękny, a i jednocześnie bardzo delikatny. Uważam, że takie świeczki, są bardziej efektowne, niż drażniące odświeżacze powietrza, które są strasznie duszące. Już upatrzyłam sobie świeczki o zapachu leśnym, które też zakupię.