Stylowe zegarki Breitling

Są zegarki, których marka jest znacznie bardziej ekskluzywna od pozostałych. Jedną z takich firm jest Breitling, szwajcarska firma, która powstała prawie sto pięćdziesiąt lat temu. Jej chronometry uchodzą za jedne z najlepiej wykonanych i najbardziej precyzyjnych.  

Markowe chronometry od firmy Breitling  

zegarki breitlingNie wszystkie firmy cieszą się tak wielkim uznaniem i zaufaniem jak Breitling, ale też nie wszystkie mogą poszczycić się konstruowaniem czasomierzy dla wojska. A jak powszechnie wiadomo, wojsko kupuje wyłącznie to, co jest najlepsze. Historia Breitling jest niejako sprzężona z historią lotnictwa. To właśnie ta marka dostarczała i nadal dostarcza chronometry dla pilotów oraz innych urządzeń, będących elementami paneli sterujących. Dziś marka Breitling jest jedną z najdroższych i najbardziej prestiżowych, szwajcarskich marek. Zegarki Breitling noszą światowej sławy sportowcy, aktorzy, czy politycy. Nie ma się czemu dziwić, wszak ekskluzywne kolekcje tej marki to kwoty nieraz zawrotne, sięgające kilkudziesięciu, a czasem nawet kilkaset tysięcy złotych. Marka wypuściła na rynek pięć linii swoich chronometrów: Professional, Aeromarine, Windrider, Navitimer, a także ekskluzywną, limitowaną kolekcję Breitling for Bentley. Breitling produkuje rocznie sto pięćdziesiąt tysięcy sztuk swoich zegarków, co nie jest dużym nakładem i też decyduje o ich ekskluzywności. Na niektóre modele trzeba składać dodatkowe zamówienia, jednak większość z nich jest dostępna od ręki w wielu sklepach internetowych.  

Chronometry Breitling należą do jednych z najbardziej cenionych. Użytkownicy cenią je za jakość wykonania, design oraz rozwiązania, jakie są niedostępne w przypadku innych marek. Zegarek tej marki doskonale nadaje się na ekskluzywny prezent.