Sposoby na więcej lajków

Jesteśmy istotami społecznymi i potrzebujemy aprobaty innych i to zupełnie normalne. Podobnie jest na portalach społecznościowych   gdzie możemy coś lubić lub też nie. Wyraz temu można dać poprzez kliknięcie serduszka lub łapki z kciukiem w górę. 

Po co zdobywać polubienia? 

jak zdobyć więcej like na instagramieJednym z najczęściej odwiedzanych portali społecznościowych jest instagram, który opiera się na zdjęciach, które mówią więcej niż słowa. Użytkownicy zakładają konta i mogą się wzajemnie obserwować, dzięki czemu na bieżąco wiedzą co inni udostępniają. Ponadto mogą lajkować i komentować konkretne zdjęcia. Te proste czynności mają duże znaczenie, bo zwiększają popularność danego profilu. Wielu użytkowników się zastanawia jak zdobyć więcej like na instagramie, gdyż dzięki nim zwiększa się swój zasięg. Na instagramie jest wyszukiwarka, która na podstawie ilości lajków i komentarzy pod danym zdjęciem, pozycjonuje je. Wyższa pozycja w wynikach gwarantuje więcej wejść na profil, a przez to także większe szanse na lajki i nowych obserwatorów. Polubienia można zdobywać przez regularne dodawanie nowych i ciekawych zdjęć, które odbiorcy chcą oglądać, odpisywanie na pozostawione komentarze, czy lajkowanie zdjęć innych użytkowników, gdyż często w zamian się je otrzymuje. Nie mniej jednak takie działania wymagają czasu i uwagi, a nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Znacznie szybszym sposobem na nowe lajki jest ich zakup w jednej z wielu firm zajmujących się tego typu transakcjami. Już za kilkadziesiąt złotych można mieć kilkaset polubień.

Na instagramie każdy chce być najlepszy, za co chce zbierać lajki i nowych obserwatorów, gdyż to w przyszłości może doprowadzić do sporych zysków, jakie można czerpać z prowadzenia profilu na tym portalu. Najlepsi zarabiają na instagramie nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.