Spodnie – ogrodniczki robocze pomysłem na biznes

Nazywam się Tadeusz, mam trzydzieści lat. Jakiś czas temu wróciłem do kraju. Brat mojej żony prowadzi firmę produkcyjną i ugadałem się z nim, że będzie współpracować razem. Zdecydowałem się założyć firmę oferującą spodnie robocze ogrodniczki na sprzedaż oraz szereg innej odzieży.

Na początek ogrodniczki robocze

spodnie ogrodniczki roboczeU brata mojej siostry będę się zaopatrywał w odzież po zaniżonej cenie, więc na pewno interes będzie dochodowy. Zarejestrowałem firmę i wynająłem lokal. Na początek zamówiłem u brata mojej żony tanie spodnie ogrodniczki robocze w ilości stu sztuk oraz kombinezony jednorazowe i wiele innych produktów. Na początek wziąłem mniejsze ilości, żeby sprawdzić jaki towar najczęściej schodzi. Okazało się, że mój pomysł na biznes był bardzo trafiony, ponieważ w ciągu tygodnia wyprzedałem wszystkie bluzy robocze oraz pozostałe produkty. Nie sądziłem, że będzie takie zainteresowanie, co bardzo mnie ucieszyło. Utwierdziło też w przekonaniu, że branża, którą wybrałem jest idealna. Przy następnym zamówieniu u brata mojej żony wziąłem buty robocze urgent, które są wykonane bardzo solidnie i wiedziałem, że na pewno będą się dobrze sprzedawały. W tym przypadku również się nie myliłem. Cały towar bardzo szybko zszedł. Zarobiłem sporo pieniędzy i mogłem rozliczyć się ze bratem mojej żony za spodnie ogrodniczki robocze, które od niego wziąłem. Teraz jak już dobrze mi idzie, to będę mu płacił od ręki. Jak wezmę bluzy robocze, to kierowcy przekażę gotówkę i nie będę musiał się martwić o rozliczenia. Ciesze się, że wróciłem do kraju, ponieważ mam tutaj całą rodzinę.

Dzięki współpracy z bratem mojej żony mój interes kwitnie i postanowiłem, że zatrudnię sprzedawcę, który będzie obsługiwał sklep. Mam coraz więcej obowiązków i nie jestem w stanie samodzielnie się wszystkim zająć.