Siatki leśne zyskują na popularności

W naszym regionie powstała nowa firma, która zajmuje  się w produkcją specjalistycznych siatek różnego typu. Ich najlepszy produktem są specjalistyczne siatki leśne a zdecydowali się na produkcję tego typu siatek, gdyż  zapotrzebowanie na rynku jest bardzo duże i sporo zamówień napływa własnie to tego rodzaju firm od leśniczówek.

Siatki do lasów jeszcze tańsze

siatka leśna od producentaNasza lokalna leśniczówka, złożyła spore zamówienie na leśne siatki, które mają zabezpieczyć duże połacie terenów leśnych przed niechcianymi obcymi zwierzętami, które bardzo mocno atakują większość bezbronnych leśnych stworzeń. Pomóc w tej sytuacji maja nowe leśne siatki na które jest już złożone zamówienie w lokalnej firmie produkcyjnej. Jak się okazuje siatki takie są bardzo drogie ale to świadczy tylko i wyłącznie o jej wysokiej jakości i dbałości o wykonanie. Jest to bardzo nietypowe zamówienie, gdyż siatka musi wytrzymać opór zwierząt takich jak między innymi dzik a jak wiadomo ma os swoja siłę. Żeby obniżyć koszty inwestycji to zrobiono tak, aby siatka leśna od producenta trafiła bezpośrednio do leśniczego, który będzie tym zarządzać i obędzie się bez pośredników a co za tym idzie koszty będę zdecydowanie mniejsze.  Cały projekt ma rozpocząć się już za tydzień, gdyż zbliża się okres godowy, a to wiąże się z bardzo dużym i masowym przemieszczaniem się zwierząt i na ten czas siatki maja już być w pełni gotowe, jak zapewnia producent.

Wierzymy, że  produkcja będzie przebiegać bez żadnych problemów i w trakcie realizacji zamówienia ich cena nie ulegnie zmianie, gdyż co chwila są wprowadzane drobne zmiany co do wyglądu i konstrukcji samych siatek. Jest to pierwsze tak duże zamówienie lokalnego producenta na swoje wytrzymałe leśne siatki więc na pewno będą zrobione perfekcyjnie.