Sezonowe i całoroczne hale namiotowe

Coraz częściej przy firmach czy gospodarstwach rolnych możemy zobaczyć nietypowe hale. Nietypowe bo zrobione nie z metalu i nie pomurowane tradycyjną metodą ale w postaci olbrzymich namiotów. Są to hale namiotowe, które świetnie nadają się zarówno jako hale targowe czy miejsca na imprezy okolicznościowe jak i na magazyny.

Użyteczność hal namiotowych

hale namiotoweNowatorskim rozwiązaniem w magazynowaniu są hale namiotowe. Są one stosunkowo tanie tak jak materiał, z którego zostały zbudowane. Pomimo tego, że nie jest to stal czy beton są równie funkcjonalne. Każda hala musi mieć konstrukcję, która zbudowana jest z aluminium. Jest zbudowana modułowo co ułatwia wymiany lub naprawy jej elementów. W ten sposób halę można tez łatwo powiększyć jeśli będziemy potrzebować więcej powierzchni niż zakładaliśmy początkowo. Konstrukcja następnie pokrywana jest plandeką PCV. Na indywidualne życzenie klienta można zmieniać kolor plandeki, wykończenie namiotu, można umieszczać na nim nadruki np. logo. Plandeki są ognioodporne. Ich montaż jest szybki i lekki. Jednak największą ich zaletą jest ich mobilność. Takie hale namiotowe można przenosić w dowolne miejsce. Ponad to są wygodne, posiadają wszystkie certyfikaty, są bezpieczne i trwałe. Służą zarówno do organizowania imprez towarzyskich w plenerze jak i do magazynowania towarów. Postawienie takiego namiotu zajmuje maksymalnie 4 tygodnie. W przypadku niewielkich powierzchni nawet kilka godzin. Większość producentów udziela 3 lat gwarancji powołując się na użycie najlepszych materiałów.

To co przemawia jeszcze za tego typu konstrukcjami to również niskie koszty ich utrzymania. Namiot może posiadać nawet bramy przesuwne jeśli chcemy. Niektóre z nich są krótkiego użytku inne całoroczne. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.