Rozpoczęłam swój biznes z parapetami

Rozpoczęłam swój pierwszy biznes. Wzięłam przykład z mojego brata, który prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w internecie. Można u niego kupić cement, kafle i rożne inne rzeczy, które są potrzebne w trakcie remontów. Wpadłam na pomysł żeby przez internet sprzedawać kolorowe parapety do rożnych pomieszczeń.

Sprzedaję parapety przez internet

parapety poznańBrat pochwalił mój pomysł. Doradził mi jak poszukać najlepszych dostawców i pozwolił mi u siebie w firmie składować parapety, które bezpośrednio od niego będę mogła wysyłać do moich klientów. Zależy mi żeby moja firma była znana i rozpoznawalna przez klientów nie tylko w Poznaniu ale także w całym kraju. Udało mi się wynegocjować bardzo dobre warunki z różnymi dostawcami. Zamówiłam parapety klasyczne a także kolorowe, które idealnie będą nadawały się do pokoju dziecięcego. Parapety Poznań będą na pewno doceniane przez moich klientów, ponieważ mogę zaproponować im niskie ceny. Wszystko zawdzięczam mojemu bratu, który doradził mi jak powinnam negocjować z dostawcami. Parapety poznań zaczynam sprzedawać już w tym tygodniu. Moja strona firmowa jest już aktywna i znajdują się już na niej wszystkie parapety, które mam w sprzedaży. Wszystkie parapety są bardzo dokładnie opisane. Na stronie są zamieszczone także zdjęcia, które można sobie dokładnie obejrzeć. Jestem ciekawa jak moja firma będzie funkcjonować. Ja z mojej strony zrobię wszystko żeby działała jak najlepiej i żebym miała sporo zamówień.

Brat potwierdził, że moja strona firmowa jest bardzo profesjonalna. Zawdzięczam ją mojej przyjaciółce, która zna się na projektowaniu stron i bardzo mi w tym pomogła. Jestem jej wdzięczna i zaproponowałam jej nawet nowe parapety do każdego pomieszczenia. Przyjaciółka ucieszyła się  i skorzystała z propozycji.