Recaro – niemiecka marka gwarancją bezpieczeństwa twojego dziecka

Czy jest coś ważniejszego od bezpieczeństwa naszego dziecka w trakcie podróży? Czy możliwe jest uniknięcie podróży z maluchem, który nie może siedzieć jeszcze samodzielnie w samochodzie? Oczywiście odpowiedź na oba pytania brzmi: nie. Firma Recaro sprawia, że rodzice nie muszą kłopotać sobie głowy problemami wynikającymi z tych kwestii.

Bezpieczeństwo dziecka naszym priorytetem

fotelik samochodowy recaroOd lat każdy fotelik samochodowy Recaro zdobywa najwyższe oceny w testach sprawdzających bezpieczeństwo, mocowanie, ergonomię i obsługę, toksyczność, łatwość utrzymania w czystości i trwałość. Recaro proponuje foteliki dla dzieci z wagą do 13 kg, modele dla pociech mieszczących się w przedziale 9-18 kilogramów, a od niedawna proponuje również foteliki dla dzieci ważących do 36 kilogramów. Wybór modeli jest ogromny i gwarantuje odpowiedni dobór nie tylko do dziecka, ale również do posiadanego samochodu. Przy projektowaniu i produkcji fotelika samochodowego, Recaro stawia sobie za główny cel bezpieczeństwo dziecka, więc foteliki wytworzone są z materiałów pochłaniających energię ewentualnego zderzenia, a ich ściany i zagłówki są szczególnie wysokie. Firma dba, by pasy nie zsuwały się dziecku z ramion, a całość konstrukcji była stabilna. Hasłem Recaro, które nie pozostaje tylko pustymi słowami, jest inteligentny design, realizowany nie tylko przez estetyczny wygląd, ale również funkcję obracania fotelika, co pozwala odciążyć plecy podczas umieszczania dziecka w samochodzie. Wszak prostota obsługi jest równie ważna co wygląd i funkcjonalność.

Recaro od lat robi wszystko, by ułatwić życie rodzicom, gwarantując im nie tylko bezpieczeństwo dziecka podczas podróży, ale również poświęcając uwagę ergonomii konstrukcji fotelika i kwestiom praktycznym przy korzystaniu z niego w codziennym użyciu.