Prywatny dom seniora w Bydgoszczy

 

Niedaleko mojego osiedla ostatnio powstał naprawdę spory budynek. Długo nie wiedziałam co tam będzie się znajdowało. Liczyłam nawet na to, że może będzie tam jakaś nowa przychodnia bo najbliższa nie jest wcale tak blisko. Jednak okazało się, że ten budynek będzie miał zupełnie inne przeznaczenie.

Nowy prywatny dom seniora w Bydgoszczy

dom seniora bydgoszczMianowicie będzie to dom seniora, w którym będzie mogło przebywać dosyć dużo osób. Podobno w Bydgoszczy jest stanowczo za mało takich miejsc dlatego powstaje taki ośrodek. Będzie to ośrodek prywatny i wyposażenie tego ośrodka będzie podobno na najwyższym poziomie. Będą tu pracowały także wykwalifikowane osoby. Przede wszystkim  będą tu lekarze a także rehabilitanci jak również pielęgniarki. Będą pracowały o także osoba, które będą prowadziły różne zajęcia z osobami starszymi. Moim zdaniem ten dom seniora powstał w naprawdę dobrym miejscu. Niedaleko bowiem znajduje się naprawdę duży park. A tuż za tym domem opieki jest już las. Także na pewno jeśli niektóre osoby będą mogły wypoczywać na dworze to będą przebywały na świeżym powietrzu. Zresztą dzięki temu, że jest tam las i park to też jest tam w miarę cicho i na pewno nie słychać odgłosów miasta. W sumie teraz ludzi starszych jest coraz więcej. Mówi się nawet, że społeczeństwo się starzeje. I pewnie dlatego też powstają takie miejsca. No bo musi być taka potrzeba. Najważniejsze żeby były tam dobre warunki.

Z zewnątrz ten ośrodek wygląda jak naprawdę bardzo ładny hotel. Koleżanka powiedziała mi, że jedzenie tam ma być też bardzo dobre. I osoby tam przebywające będą mogły wybierać sobie menu na cały tydzień. W końcu każdy lubi przecież coś innego. To mi się bardzo podoba. A ośrodek ten ma zostać otwarty już za parę miesięcy bo teraz trwają tam jeszcze prace wykończeniowe.

Więcej znajdziesz na www.lesnydomseniora.pl