Produkuję filmy promocyjne

 

Prowadzę wraz z przyjacielem bardzo dobrze prosperujące studio filmowe. Firmę tą założyliśmy już jako studenci, co wszystkim wydawało się głupim pomysłem. Tymczasem my mimo niedużego doświadczenia, dzięki naszym konkurencyjnym cenom mogliśmy przyjmować wiele zleceń i się rozwijać. Zarobione pieniądze odkładaliśmy i przeznaczaliśmy później na rozwój naszej firmy.

Produkcja filmów to moja pasja od dzieciństwa

produkcja filmów promocyjnychBardzo lubię swoją pracę, właściwie często nawet nie myślę o tym jak o takiej prawdziwej pracy. Jest tak, ponieważ produkcja filmów promocyjnych jest po prostu moją wielką pasją, która sprawia mi wiele przyjemności, a więc nie mam problemu by naprawdę ciężko pracować nad każdym filmem, który tworzę. A film zawsze tworzę od początku do końca. Jeżeli nasza firma dostanie zlecenie, które przejmuję ja to zawsze zajmuję się projektem filmu, kręceniem ujęć, robieniem zdjęć i sesji fotograficznych jeżeli jest taka potrzeba, a na samym końcu montażem filmu. Nie mógłbym pozwolić żeby ktoś inny np. montował mój film, ponieważ to ja od początku wiem jak dokładnie powinien on wyglądać i to w każdym szczególe. Dlatego też jestem pewien, że nie byłbym do końca zadowolony z pracy innego montażysty. Mimo, że w naszej firmie pracują naprawdę wspaniali i bardzo utalentowani ludzie. Świadczy o tym to, że nie możemy narzekać na ilość klientów, którzy zawsze wystawiają nam dobre opinie.

Branża produkcji filmów jest duża ale jeżeli ktoś ma talent, jest zdyscyplniowany i nie boi się ciężkiej pracy to ma duże szanse na osiągnięcie sukcesu. Trzeba po prostu ciągle pracować nad sobą i śledzić wszelkie nowinki techniczne. W tej pracy trzeba być bardzo kreatywnym. Ale z mojego doświadczenia wiem, że w pewnym sensie trzeba też mieć trochę szczęścia.