Prezent dla przedstawiciela handlowego

 

Mój brat bardzo długo starał się o posadę przedstawiciela handlowego jednej z bardzo znanych firm. Etapów rekrutacji było bardzo dużo i chyba po trzecim spotkaniu realnie zwątpił w swoje szanse. Szczęście się jednak do niego uśmiechnęło i otrzymał wymarzoną posadę. Ja i moi rodzice postanowiliśmy wynagrodzić mu ten trud drobnym upominkiem.

Antena do CB radia to ciekawy i nowatorski podarunek

antena CB firmy LemmBardzo długo zastanawialiśmy się nad tym co możemy mu podarować. Logicznym było, że nie zakupimy mu kalendarza oraz pióra, ponieważ wszystko co używał podczas kontaktu z klientem musiało być całkowicie firmowe, z logiem. Opowiedział nam, że będzie jeździł również w dalekie trasy, na przykład na drugi koniec kraju. Wówczas to mój tata wpadł na świetny pomysł jeśli chodzi o prezent. Stwierdził, że bardzo przyda mu się antena CB firmy Lemm na magnes, ponieważ dzięki niej będzie na bieżąco z informacjami od innych kierowców na temat sytuacji mających miejsce na drodze. Tata doskonale zna się na takich technicznych sprawach więc to w jego rękach było wybranie odpowiedniej anteny. Wybrał oczywiście sprzęt firmy Lemm. Czytał o tym na forach internetowych i zawodowi kierowcy określali w samych superlatywach ten model mówiąc iż jego zasięg to nawet siedem kilometrów jeśli warunki atmosferyczne są dobre. Kiedy nadszedł czas wręczania upominku mój brat był niezwykle zdziwiony, ponieważ autentycznie nie miał pojęcia, że coś planujemy. Ucieszył się z otrzymanego prezentu.

Antena, którą miał w samochodzie służbowym miała bardzo mały zasięg – około trzech kilometrów. Już w pierwszej trasie mu się bardzo przydała, ponieważ ominął bardzo duży korek spowodowany pobieraniem opłat na autostradzie oraz nie został ani razu zatrzymany przez kontrolę drogową.