Pozbycie się alergii dzięki odczulaniu

 

Nigdy nie byłam na nic uczulona, co mnie bardzo cieszyło. Okazało się jednak, że mój syn miał alergię na roztocza i to stanowiło nie lada problem. Często chodziłam z nim do lekarza, który co chwilę zapisywał inne leki, które miały być skuteczne w walce z alergią mojego syna.

Skuteczne odczulenie przeprowadzone w klinice

odczulanieNie chciałam, aby moje dziecko ciągle brało jakieś tabletki, bo była ich przeciwniczką. Dlatego postanowiłam wybrać się do prywatnej kliniki, gdzie przyjmował jeden z najlepszych w mieście alergologów. Zbadał syna i zapytał, czy nie chciałabym zapisać go na odczulanie, które jest skuteczną metodą walki z alergią. Wcześniej nie słyszałam nic na temat odczulania i poprosiłam lekarza, by przekazał mi szczegóły na temat tej metody. Kiedy dowiedziałam się wszystkiego, to od razu zapisałam syna na ten zabieg. Pierwszy odbył się w kolejnym tygodniu. Syn dostawał zastrzyki, które były bezbolesne. Z czasem zaczęłam zauważać, że alergia ustępuje. Byłam bardzo wdzięczna temu specjaliście za to, że zaoferował zastosowanie odczulania, bo zdrowie mojego syna było dla mnie najważniejsze i w końcu się normowało. Po kilku sesjach odczulania moje dziecko nie miało już żadnych problemów ze zdrowiem. Pieniądze, które przeznaczyłam na odczulenie syna, były najlepiej wydane w moim życiu. Moja sąsiadka borykała się z alergią u swojej córki. Postanowiłam z nią porozmawiać na temat odczulania, ponieważ wiedziałam, że to jej córce zdecydowanie pomoże.

W wakacje postanowiłam wysłać swojego syna na wieś do moich rodziców. Było tam sporo atrakcji a mój syn miał wielu kolegów, z którymi lubił spędzać czas jak wyjeżdżaliśmy na wieś. Chciałam, żeby sobie odpoczął za miastem zanim zacznie się rok szkolny. Mąż uznał to za doskonały pomysł.