Potrzebuję sprawnego transportu paletowego

 

Dobra. Wiem, że zawsze wszystko potrafiłem ogarnąć, ale takiego zlecenia to nigdy nie miałem. Mam zatem prawo być nieco zagubiony, ponieważ nie mam pojęcia co robić. To jest mój pierwszy klient z zagranicy i chcę wypaść jak najlepiej w jego oczach.

Udało się sprawnie przetransportować towar do Anglii

sprawny transport paletowy do angliiSam zaoferowałem, że zorganizuję dla niego sprawny transport paletowy do anglii i musiałem się wywiązać z tej obietnicy. Nie mam takich możliwości, dlatego potrzebuję zorganizować coś na szybko. Na szczęście są firmy, które się w takim transporcie specjalizują i podejmę z nimi współpracę. Towar musi być dostarczony szybko i nie ma czasu do stracenie. Z uwagi, że jest to pierwsze takie zlecenie w mojej firmie uznałem, że sprawny transport paletowy do anglii załatwię sam. Chcę trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko pod kontrolą. Podzwoniłem to tu, to tam i w końcu znalazłem firmę, która dysponowała i kierowcą i pojazdem. Wynająłem u nich transport i byłem spokojny. Od razu też skontaktowałem się ze swoim kontrahentem z Anglii, żeby go o wszystkim poinformować. Musi wiedzieć kiedy wjedzie do niego dostawa. Zaskoczył się nawet, że tak szybko działam, bo wie, że nie posiadam własnego transportu. Tym również udało mi się u niego zapunktować. Kto wie, być może w przyszłości zechce współpracować ze mną na stałe. Byłoby doskonale. Kierowca terminowo pojawił się na bazie i już wiedziałem, że wszystko będzie przeprowadzone sprawnie. Trafiłem na bardzo solidną firmę i dobrze, że to na nich się zdecydowałem.

Klient dzwonił do mnie, żeby osobiście podziękować mi za udaną współpracę. Wspomniał nawet, że to nie jest ostatni raz kiedy współpracujemy i już wiem, że w przyszłości będzie się do mnie odzywał. Mam pewny transport i jestem gotów.