Potrzebowałam motoru dla 4 letniego dziecka

 

Mój synek jest bardzo żywiołowym dzieckiem. Z czego się bardzo cieszyłam uwielbiał on spędzać czas na świeżym powietrzu. Szczególnie lubił bawić się swoim motorkiem z akumulatorem. Bardzo często na nim jeździł i świetnie zajmował sobie w ten sposób czas. Jednakże stary motorek był już trochę wysłużony i zdecydowałam, że na nadchodzące urodziny kupię mu nową zabawkę.

Poszukiwania szybkiego motoru z akumulatorem

szybki motor na akumulator dla 4 latkaZdecydowałam się na kupno nowej zabawki również dlatego, że miałam wrażenie, że stara zabawka jest dla mojego synka zbyt wolna. To był jego pierwszy motor i dlatego zdecydowałam się na wolniejszy tym ze słabszym akumulator, bo nie wiedziałam jak synek będzie sobie z nim radził. Teraz chciałam kupić mu szybki motor na akumulator dla 4 latka. Udało mi się znaleźć taki model w internetowym sklepie z zabawkami. Motorek miał dużo silniejszy akumulator niż poprzedni, a co ważniejsze ten był energooszczędny i przy ładowaniu nie zużywał dużo prądu. Wybrałam motor z regulowaną wysokością siedziska i kierownicy, tak żeby mógł rosnąć razem z dzieckiem i wystarczyć na kilka sezonów. Nie bez znaczenia był również fakt, że motor wykonany był z solidnych i trwałych metalowych elementów oraz posiadał duże, gumowe koła, które były tak skonstruowane, żeby ułatwiać dziecku pokonywanie przeszkód na drodze takich jak na przykład wysokie krawężniki.

Bardzo podobało mi się również to, że motor posiadał pilota, za pomocą którego mogłam przejąć sterowanie nad zabawką, gdyby synek za daleko odjechał. Motor był przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia i był bardzo prosty w obsłudze, tak że już kilkulatek mógł nad nim z powodzeniem zapanować. Byłam bardzo zadowolona z tej zabawki, także dlatego że udało mi się dostać motor w bardzo przystępnej cenie.