Poszukiwania działki budowlanej na terenie Krakowa

Razem z mężem doszliśmy do wniosku, że nie będziemy kupować mieszkania tylko wybudujemy własny dom. Zawsze oboje marzyliśmy o domku z ogródkiem, i teraz mogliśmy wreszcie to marzenie zrealizować. Jednakże, najpierw musieliśmy znaleźć odpowiednią działkę budowlaną na terenie Krakowa, która odpowiadałaby naszym wymaganiom i którą moglibyśmy zakupić.

Znaleźliśmy bardzo dobrą działkę budowlaną

działki budowlane na terenie krakowaPoszukiwania odpowiedniej działki rozpoczęliśmy od internetu. Wiedzieliśmy, że znajdziemy tam wiele ofert, które będziemy mogli ze sobą porównać i wybrać najlepszą ofertę. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: działki budowlane na terenie krakowa, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko trafiliśmy na taką, która bardzo nas zainteresowała. Była to działka budowlana położona blisko centrum Krakowa, w dzielnicy skomunikowanej z pozostałymi osiedlami tego miasta. Była dostępna na sprzedaż w bardzo dobrej, niskiej cenie. Cena za metr kwadratowy, była nawet lekko poniżej średniej tego, co zazwyczaj trzeba zapłacić w Krakowie, za taką nieruchomość. Przede wszystkim jednak działka posiadała już pozwolenie na budowę. Obecni właściciele zadbali o załatwienie spraw związanych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz o podłączeniu mediów pod działkę. Oferta była bardzo interesująca, dlatego od razu zadzwoniliśmy pod wskazany numer telefonu.

Nie chcieliśmy, żeby ktoś nam sprzątnął tą działkę budowlaną sprzed nosa. Umówiliśmy się na spotkanie i obejrzenie działki w rzeczywistości. Działka była bardzo zadbana, bardzo dobrze zlokalizowana, a do tego miała odpowiednią jak dla nas powierzchnię. Od razu zdecydowaliśmy się ją zakupić. Ostatecznym argumentem był dla nas fakt, że była położona w cichej i spokojnej dzielnicy i była ogrodzona.