Poszukiwana koszulka startowa do biegania

Jestem mamą dwójki synów. Starszy z nich skończył właśnie trzynaście lat. Dokładnie dwa lata temu zapisałam go na jego pierwsze zajęcia z lekkoatletyki. Zajęcia te odbywają się na pobliskim stadionie w naszym mieście. Z początku zajęcia te polegały głównie na zapoznaniu się młodzieży z różnymi dyscyplinami lekkoatletycznymi. Dzięki temu można było wybrać, w którym sporcie dane dziecko czuje się najlepiej.

Brak koszulek startowych do biegania

koszulki startowe do bieganiaZ wszystkich dyscyplin syn najlepiej czuje się w biegach. Długie dystanse to jest to, co sprawia mu największą przyjemność. W ostatnim czasie trenerka mojego syna poinformowała mnie o zbliżających się zawodach. Z trzydziestoosobowej grupy, wybrano dwie osoby z każdego miasta, które będą reprezentować ich klub. Jedną z tych osób jest właśnie mój syn. Jestem z niego bardzo dumna. Syn poinformował mnie, że bardzo chce koszulki startowe do biegania, bo już praktycznie każdy w jego grupie ma tylko nie on. Niestety, nie znam się na odzieży sportowej dlatego zasięgnęłam porad znajomych. Polecono mi sklep internetowy, który specjalizował się w odzieży dla biegaczy. Koszulki startowe wyróżnia bardzo dobry materiał, który zapewnia odpowiednią wentylację. Dodatkowo są one lekkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie powodują obdarć na skórze. Wraz z synem wybraliśmy dwa różne modele.

Przesyłka przyszła w kilka dni. Syn jest nimi zachwycony. Mówi, że komfort ich noszenia jest widocznie odczuwalny. Stwierdził, że już nigdy nie chce trenować w zwykłych koszulkach. Chyba będę musiała dokonać kolejnego zamówienia. Przyznam, że syn tak bardzo je poleca, że postanowiłam, że zamówimy więcej sztuk, zarówno dla mnie jak i dla męża. A może i młodszemu synowi przydadzą się na lekcję wychowania fizycznego.