Pluszowy dinozaur na prezent

Praktycznie każde dziecko w wieku przedszkolnym ma jakiś ściśle określony zakres zainteresowań. Mogą być nim samochody, sport, konkretna seria bajek i tak dalej. Dziecięca pasja udzieliła się również mojemu czteroletniemu synkowi. Uwielbia on dinozaury, do których miłością zaraził go dziadek. Mój ojciec jest bowiem paleontologiem i ma ogromną wiedzę na temat tych historycznych stworzeń.

Pluszowa zabawka dinozaur

pluszowy dinozaur maskotkaDziecięca pasja udzieliła się mojemu synowi w postaci miłości do dinozaurów. Mimo jego młodego wieku ma on zaskakującą wiedzę na temat  tych stworzeniem. Wszelkie ciekawostki przekazuje mu bowiem mój ojciec, który z wykształcenia jest paleontologiem. Dzięki temu, że mój syn ma sprecyzowane zainteresowania, nie mam najmniejszego problemu z tym, aby odpowiednio dobrać mu prezent na różnego rodzaju okazje. W ubiegłym tygodniu był na przykład dzień dziecka, i idealnym prezentem okazał się pluszowy dinozaur maskotka, przedstawiająca jego ulubiony gatunek dinozaura. Pluszak ma blisko pięćdziesiąt centymetrów wzrostu, ale mimo sporych rozmiarów towarzyszy mojemu synowi praktycznie na każdym kroku. Pluszak jest praktycznie cały zielony, czyli w ulubionym kolorze mojego syna. To sprawia mu dodatkowo większą radość. Długo szukałam maskotki z wizerunkiem dinozaura, która byłaby tak wysokiej jakości, dodatkowo ręcznie szyta. Pluszaka zamówiłam przez Internet, bezpośrednio od prywatnego producenta. W zestawie otrzymałam jeszcze dodatkowo koszulkę z wizerunkiem dinozaura.

Każde dziecko ma jakąś pasję. Mój syn, na przykład, fascynuje się dinozaurami. Ostatnio dostał ode mnie w prezencie na dzień dziecka wspaniałą maskotkę dinozaura. Od razu ją pokochał i nie rozstaje się z nią na krok, mimo tego, że pluszak ma prawie pół metra wysokości.