Perfekcyjna depilacja laserowa

Wszyscy cieszyli się z powodu nadejścia wiosny. Przyznam, że ja również, jednak moja radość nie trwała zbyt długo. Kiedy spojrzałam na siebie w lustrze, to po pierwsze, zauważyłam, że strasznie przytyłam, a po drugie, wiedziałam, że znowu będę miała mój odwieczny problem z depilacją. Miałam bardzo delikatną skórę.

Konieczność depilacji laserowej

depilacja laserowa łódźUwielbiałam chodzić w spódnicach i zimą nosiłam je do rajstop. Nie lubiłam za to spodni, dlatego było dla mnie straszną męką, kiedy musiałam je zakładać. A zdarzało się tak wtedy, gdy zacięłam się przy goleniu i miałam całe porysowane nogi i wyglądało to strasznie. Jakby podrapał mnie mój kot. Bardzo mnie to męczyło, bo latem nie można było zakładać kryjących rajstop. Nigdy nie chodziłam do kosmetyczki, jednak uznałam, że tym razem chyba nie będę miała wyjścia. W moim wypadku, tylko depilacja laserowa łódź mogła mi pomóc. Trochę się stresowałam, bo nie byłam przyzwyczajona do tego, żeby ktoś się mną zajmował, ale w końcu zwyciężyła we mnie chęć czucia się swobodnie każdego dnia. Wiedziałam, że będzie mnie czekało kilka sesji zabiegowych z laserem, ponieważ usuwanie owłosienia na stałe to długotrwały proces. Uzbroiłam się więc w cierpliwość i nastawiłam się na to, że choćby nie wiem jak mnie to będzie bolało to wytrzymam. O dziwo, okazało się, że zabieg ten wcale nie był bolesny i nie wiem czemu tak długo się tego obawiałam. Wszystko szło bardzo sprawnie i miałam bardzo miłą kosmetyczkę.

Moje sesje tak szybko mijały, że nawet nie zdążyłam się zorientować. Kosmetyczka mnie zagadywała, opowiadała różne historie i nagle słyszałam, że już mi dziękuję, ponieważ skończyła. Wszystko robiła niesamowicie dokładnie i już po trzeciej sesji zauważyłam, że nie mam praktycznie w ogóle owłosienia.