Otworzyłam lumpeks z odzieżą używaną niesortowaną

Jakieś siedem tygodni temu otworzyłam swój lumpeks, czyli sklep z odzieżą używana. Była to przede wszystkim decyzja biznesowa. Sama pamiętam jak nie stać mnie było na nowe ubrania, a w moim mieście nie było dobrego lumpeksu.

Odzież używana niesortowana dla biedniejszych

odzież używana niesortowanaWtedy razem z koleżankami jechaliśmy do sąsiedniego, większego miasta na zakupy. Było to dosyć kłopotliwe, ale nie było innego wyjścia. Postanowiłam wtedy, ze sama kiedyż założę taki sklep. W okolicy na pewno mieszka wiele osób, które chętnie by zrobiły zakupy w takim miejscu. Do tego też wiedziałam, że powinnam mieć szeroki asortyment produktów, żeby trafiać w potrzeby różnych grup klientów. Odzież używana niesortowana to przede wszystkim ubrania dla najbiedniejszych osób, czy też dla takich, które szukają ubrania roboczego czy na działkę, które może się zniszczyć. Oczko wyżej znajduje się tania odzież używana, czyli to co jest najczęściej spotykane przez nas w lumpeksach. Na samej górze w hierarchii znajduje się markowa odzież używana. Po nią sięgają nie tylko osoby, których nie stać na nowe ubrania, ale także takie szukające dobrych okazji, czy też blogerek, które chętnie pokazują swoje stylizacje z markowymi ubraniami, niekoniecznie nowymi. Na pewno to będzie nie dala gratka dla wielu.

Sama bym kupowała u siebie w sklepie. Musiałam się zatem odpowiednio przygotować i znaleźć dostawców z różnymi gatunkami ubrań, żeby spełnić swój plan. Na szczęście było to łatwiejsze niż na początku myślałam i teraz mój lumpeks może już działać bez przeszkód.