O nas

Jesteśmy redakcja pochodzącą z Rzeszowa, założoną przez pana Damiana Jankowskiego w 2009 roku. Naszą stronę posiadamy dopiero od niespełna trzech lat. Nasz portal został zaprojektowany przez profesjonalistów tak, aby był przejrzysty i przyjazny dla wszystkich odwiedzających. Ponadto jest dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych. Wszystkie artykuły publikowane przez nas, są najwyższej jakości. Posiadają bogatą i wartościową treść, pozyskiwaną przez naszych dziennikarzy. Możemy zagwarantować, że nie znajdą państwo tutaj fałszywych informacji.

Nasz Zespół

Stanisław Kowalski

Hotelarstwo i Reklama

Zajmuje się marketingiem firmy. To dzięki niemu udało nam się wybić na światło dzienne. Na codzień zajmuje się popularyzowaniem naszej redakcji. Jeżeli usłyszałeś o nas ze źródeł zewnętrznych to właśnie jego robota.


Michalina Dąbrowska

Zdrowie i Uroda

 Ukończyła Uniwersytet Zdrowia i Urody w Opolu. Za  pasją podąża już od 12 lat. Uwielbia kontakt z ludźmi oraz dzielić się wiedzą z innymi. Nigdy nie odmówi pomocy nikomu i z przyjemnością edykuje na tematy zdrowia i urody u młodych jak i starszych osób

Rafał Mikulski

Biznes i Ekonomia

 Jeżeli istnieje osoba, która umie wyjaśnić wszystko, Rafał jest właśnie tą osobą. On nie tylko umie doskonale przedstawić daną ofertę, ale dlaczego jej potrzebujesz i dlaczego powinieneś to zrobić właśnie w ten sposób.