Nowoczesne oprawki do okularów

Wybranie oprawek do nowych okularów okazało się znacznie trudniejsze, niż początkowo nam się zdawało. W salonie w którym robiliśmy badania można było dostać mnóstwo różnych oprawek, zróżnicowanych pod kątem wyglądu jak i wielkości, aczkolwiek nie było tam żadnych, które szczególnie przypadłyby nam do gustu. Postanowiliśmy więc wstrzymać się z wyborem, i poszukać oprawek w sklepach internetowych.

Zamawianie oprawek do okularów ze sklepów internetowych

oprawki okularowe sklep internetowyNajbardziej przypały nam do gustu bardzo klasyczne oprawki do okularów lotniczych, i mimo iż podobnych oprawek było w salonach całe mnóstwo, żadne nie były dokładnie takie jak sobie wybraliśmy. Oprawki które podobały się nam najbardziej produkowane były bowiem przez producenta o bardzo wysokiej renomie, który na dodatek był pierwotnym twórcą okularów lotniczych dla wojska, więc dokładnie takie oprawki jak chcieliśmy były możliwe do zamówienia tylko ze sklepu internetowego producenta. Na szczęście oprawki okularowe sklep internetowy wysyłał do każdego kraju, i miał możliwość wysyłki nie tylko na adres klienta, ale również do wybranego przez niego salonu optycznego. Oznaczało to iż po otrzymaniu oprawek salon mógł natychmiast przystąpić do wycinania szkieł i mocowania ich w otrzymanych oprawkach bez opóźnień. Była to bardzo wygodna opcja, z której skorzystaliśmy.

Nawet przy obecnych problemach z transportem międzynarodowym, przesyłka doszła błyskawicznie, zaledwie w tydzień, a oprawki były naprawdę imponujące pod względem wykonania, mimo iż nie należały one do szczególnie drogich. Wedle opinii pracowników salonu optycznego, montaż szkieł w owych oprawkach był również o wiele łatwiejszy niż w przypadku oprawek wykonanych z mniejszą starannością i z materiałów o gorszej jakości.