Nowa hala stalowa jest nam potrzebna

 

Zdecydowałem się na założenie firmy kurierskiej. Wyzwanie jest to spore, ponieważ jest wiele kwestii do załatwienia, ale wiem, że wszystko ogarnę. Przede wszystkim będzie mi potrzebna nowa hala stalowa, ponieważ obecny budynek się nie nadaje na magazyn.

Zatrudniłem specjalistę do montażu hali stalowej

W stosunku do takiej hali są jasne wytyczne, które muszą zostać spełnione. Tego muszę się trzymać ściśle. Mam własny projekt i muszę tylko zlecić firmie zewnętrznej rozbiórkę starego budynku oraz znaleźć kogoś,kto wykonuje montaż hal stalowych. Kiedy budynek został rozebrany a teren oczyszczony to zacząłem szukać odpowiedniej firmy. Znalazłem taką, która wykonuje w ekspresowym tempie montaż hal stalowych i postanowiłem właśnie z nimi podjąć współpracę. Zależy mi na czasie, ponieważ mam już zamówione samochody i zatrudniłem kierowców. Oferta mojej firmy pojawiła się na rynku. Póki co świadczyć będę usługi dla osób indywidualnych, ale chciałbym też podpisać umowę stałej współpracy z jakąś większą firmę. Właściciel firmy, która wykonuje montaż hal stalowych wysłał do mnie na miejsce swoich ludzi. Zaznaczyłem, że materiały również u nich zakupuję, ponieważ nic nie posiadam a chcę, żeby hala została zmontowana w pełni profesjonalnie. Dogadałem się bez problemu, ponieważ przyjechał do mnie świetny specjalista z tej firmy, którego od razu zatrudniłem. Podpisałem umowę współpracy i czekam na nową halę. W ciągu miesiąca ma zostać zmontowana co mnie zadowala. To bardzo krótki termin.

Moja firma kurierska już działa. Otrzymuję bardzo dużo zleceń, ponieważ mam przystępne ceny. Kierowcy, których zatrudniłem są doświadczeni, ponieważ wcześniej pracowali w tej branży. Nowa hala spełnia wszelkie wymogi i jestem zadowolony z usług tej firmy.