Niezwykłe szkolenie BHP dla pracodawców

Ostatnio wybrałem się na coś nowego – było to szkolenie z zakresu BHP, ale z tego co czytałem w internecie, zupełnie inne niż to, co widziałem do tej pory. Przyznam, że byłem tym naprawdę zainteresowany. Gdy na nie jechałem nie mogłem jednak domyślać się, co to dokładnie będzie.

Wiedza wyniesiona ze szkoleń BHP dla pracodawców

szkolenia bhp dla pracodawców rzeszówZaczęło się od tego, że szkoleniowiec się przedstawił i opowiedział krótko o sobie. Bardzo szybko przeszedł jednak do konkretów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Przyznam, że szkolenie faktycznie było przeprowadzane na bardzo wysokim poziomie – szkoleniowiec nie tylko miał ogromną wiedzę, ale też potrafił przekazać to tak, że wszyscy rozumieli o czym była mowa. Przede wszystkim uważałem gdy mówił o tym, w jaki sposób powinno się zaprojektować miejsce pracy. Nie spodziewałem się, że będzie mi to potrzebne, ale sam dla siebie zabrałem zeszyt i długopis. Nawet nie wiedziałem kiedy, ale zdążyłem zapisać całe dwie strony. Wiedziałem, że te szkolenia bhp dla pracodawców Rzeszów nie są stratą pieniędzy. Od razu gdy wróciłem do swojej firmy dokładnie się po niej rozejrzałem. Prawda była taka, że choć projektując to miejsce brałem pod uwagę bezpieczeństwo, nic nie stało na przeszkodzie, by jeszcze je usprawnić. Teraz w końcu wiedziałem dokładnie w jaki sposób powinienem się za to zabrać. Uznałem, że nie ma na co czekać – zawołałem swojego asystenta, w skrócie opowiedziałem mu o tym, jak powinno wyglądać to miejsce, i oboje zaczęliśmy spisywać wszystko, co nadawało się do wymiany.

Sprawienie, że nasze miejsce pracy stało się znacznie bezpieczniejsze nie było drogie, a zdziałało cuda. Teraz idąc korytarzami i zaglądając do swoich pracowników miałem stu procentową pewność, że zrobiłem wszystko co tylko się dało, by to miejsce było maksymalnie bezpieczne.