Niedrogi wynajem auta

Jeszcze kilka dekad temu, wynajem samochodu była dostępny dla wybranych, ponieważ była to dość droga usługa. Dziś prawie trzy czwarte gospodarstw domowych posiada przynajmniej jedno auto, a mimo tego wciąż nie brakuje klientów w wypożyczalniach.

Jaki samochód wynająć?

gdańsk lotnisko zaufany wynajem samochodówNie każdy, kto posiada samochód, wybrał w ubezpieczeniu możliwość uzyskania samochodu zastępczego w razie awarii, dlatego też niejeden kierowca ma problem w takiej sytuacji. Można wtedy przesiąść się do komunikacji miejskiej, a można też pożyczyć auto od rodziny lub znajomych. Jednakże to rozwiązania ze sporą ilością wad, dlatego pozostaje jeszcze jedna opcja i jest nią wynajem samochodu. Dzisiejsze wypożyczalnie mają na tyle elastyczną ofertę, że dowolne auto można wynająć na jeden dzień, tydzień, a nawet kilka miesięcy. W mieście Gdańsk lotnisko zaufany wynajem samochodów jest możliwy w kilku wypożyczalniach. Są one zlokalizowane w centrum miasta, na jego obrzeżach oraz blisko lotniska, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie dogodną lokalizację. Przeważnie oferują one samochody osobowe, ponieważ na nie jest największy popyt, ale są też takie, które mają pojazdy dostawcze, będące obiektem zainteresowań przedsiębiorców. Blisko lotniska przeważnie oferta jest kierowana do turystów, którzy potrzebują pojazd na czas pobytu w Gdańsku, zatem jest to głównie wynajem krótkoterminowy. W innych miejscach klienci chętniej wynajmują samochody na na kilka tygodni lub nawet miesięcy. Oczywiście im dłużej się korzysta z auta, tym niższa cena.

Klienci przeważnie wynajmują samochody miejskie, rodzinne lub combi z dużym bagażnikiem. Każdy z nich może zostać doposażony o nawigację GPS, fotelik samochodowy dla dziecka czy nawet hak na rowery na życzenie klienta, za dodatkową opłatą.