Nasze meble na wymiar cieszą się dobrymi opiniami

 

Moja firma jest bardzo znana w naszym mieście. Dowiedziałam się od pani Kasi wczoraj, ze jest w ciąży i niedługo będzie szła na zwolnienie. Postanowiłam już teraz rozejrzeć się za pracownikiem, który będzie ją w stanie zastąpić. Kasia będzie mogła nowego pracownika wdrożyć we wszystkie obowiązki zanim odejdzie z pracy. 

Poszukuję handlowca do sprzedaży mebli

meble kuchenne dopasowane na wymiar w LubinieMeble kuchenne dopasowane na wymiar w Lubinie cieszą się sporym zainteresowaniem. Wielu klientów zamawia u nas meble do kuchni. Nasze meble są wytrzymałe i solidne. Wykorzystujemy do ich produkcji najlepszych materiałów. Zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni z wysokiej jakości. Kasia była bardzo dobrym pracownikiem. Wyszukiwała nam nowych klientów i to ona była odpowiedzialna za kontakt z klientami indywidualnymi, którzy zgłaszali się do naszej firmy. Kasia wszystkie swoje obowiązki zawodowe wykonywała bardzo dobrze. Chętnie zatrudniłabym osobę, która tak samo jak ona będzie polecać nasze kuchnie nowym klientom. Meble kuchenne dopasowane na wymiar cieszą się w dzisiejszych czasach sporym zainteresowaniem. Wielu klientów woli dopłacić więcej pieniędzy i mieć w domu meble solidne, które będą służyć im bardzo długo. Meble przygotowywane na wymiar zazwyczaj są lepszej jakości. nasze produkty cieszą się dobrymi opiniami. Jesteśmy dzięki temu spora konkurencją dla innych firm, którzy także przygotowują meble na wymiar.

Ogłoszenie zdecydowałam się zamieścić na portalu internetowym naszego miasta. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie dostane tak dużo zgłoszeń. Sporo osób ma już doświadczenie w branży związanej w meblami więc mam z czego wybierać. Umówiłam się na kilka rozmów kwalifikacyjnych i mam nadzieję, że w ciągu dwóch tygodni uda nam się kogoś dobrego zatrudnić.