Na urodziny syna kupiłem balon z helem

Mój syn ma już prawie siedem lat i za chwilę będzie miał właśnie swoje siódme urodziny. W zeszłym roku na urodziny przygotowałem mu świetną niespodziankę. Odwiedziłem sklep, w którym można kupić fantastycznie kolorowe balony napełnione helem. Kupiłem gigantyczny balon w kształcie szóstki, bo tyle lat mój synek kończył w zeszłym roku.

Kolorowy balon fruwał po całym pokoju

kolorowe balony urodzinowe z helemW moim mieście od kilku lat działa sklep, w którym można kupić wszystkie potrzebne akcesoria na urodzinowe przyjęcie. W ofercie sklepu znajdują się również balony, które od razu nabijane są helem. I właśnie w zeszłym roku zupełnie przypadkowo natknąłem się na ten właśnie sklep. Było to na dzień przed urodzinami mojego dziecka. Postanowiłem kupić w tym sklepie coś specjalnego i znalazłem ogromny balon w kształcie cyfry sześć. Pomyślałem, że przydadzą się jeszcze kolorowe balony urodzinowe z helem, które na dodatek wyposażone były w diody LED. Efekt był naprawdę świetny. Zrobiłem synkowi przyjęcie niespodziankę, na którym zjawili się wszyscy domownicy. Jednak największą niespodzianką było to, że poustawiałem w pokoju syna pluszaki i każdy z nich miał jakiś prezent. Wyglądało to tak, jakby cała ferajna maskotek wpadła do naszej pociechy na przyjęcie urodzinowe. Wszystko naprawdę fajnie wyszło, a uśmiech mojego synka był dla mnie największą nagrodą. W tym roku, na siódme urodziny, też odwiedzę ten super urodzinowy sklep.

Na ten rok wymyśliłem sobie, że na wysokości domu będzie fruwać po podwórku wielka cyfra siedem – bo to już będą siódme urodziny. Niespodziankę zamontuję wcześnie rano, więc na pewno nasz synek bardzo się zaskoczy, kiedy wyjrzy rano przez okno. Mam nadzieję, że sprawię mojemu synowi wiele radości. A z takiej niespodzianki na pewno się bardzo ucieszy.