Montażownica ciężarowa – podstawa do działania mojej firmy

Swoją wulkanizację prowadzę od dziesięciu lat. Sam zaczynałem, nikt mi nie pomagał, nawet się nie reklamowałem. Dziś jestem znany na cale województwo. Podobno robię dobrze, tanio i szybko. Czy taka jest prawda? Możliwe, bo klientów mam wciąż. Nie mam dzieci ani żony, więc poświęciłem się pracy, którą kocham.

Skąd na szybko wziąć montażownicę ciężarową?

montażownice ciężarowePewnego razu miałem pecha. Postanowiłem sobie sprawić nową – używaną – montażownicę ciężarową. Stwierdziłem, że sytuacja tego wymaga. Starą ręczną wyrzuciłem już dawno, a poprzednią, którą obsługiwałem koła sprzedałem. Wszystko byłoby w porządku gdyby nowa montażownica nie zaczęła nagle szwankować. Wiedziałem, że każdy przestój to dla mnie strata dużych pieniędzy. Gdy odesłałem zatem zepsutą montażownicę do serwisu szybko zacząłem myśleć co zrobić. Plułem sobie w brodę, że tak szybko dokonałem tamtego zakupu. Cóż, na przyszłość będę mądrzejszy, ale skąd teraz wziąć montażownicę? Serwis mógł tę moją trzymać w naprawie nawet trzy tygodnie. Zacząłem oglądać ogłoszenia: montażownice ciężarowe. Zacząłem się zastanawiać czy może nie wziąć znów jakiejś używanej, ręcznej montażownicy z okolicy. Była taka na sprzedaż. Za chwilę jednak pomyślałem co robię zawodowo: o bezpieczeństwie ciężarówek i autobusów. Zajmowałem się kołami – nie mogłem odwalać fuszerki. Uspokoiłem się chwilę i stwierdziłem, że jednak poczekam na swoją montażownicę. Że pieniądze to nie wszystko. Było to najlepsze wyjście z możliwych ponieważ, serwis odesłał ją na następny dzień. Problem leżał w drobiazgu.

Bardzo się cieszyłem, że mogłem wrócić do pełnego zakresu usług. Okazało się, jednak, że to nie o pieniądze i klientów chodziło. Denerwowałem się, bo nie miałem wpływu na sytuację, a praca była dla mnie wszystkim. Dziś jest już inaczej.