Moje ulubione przyprawy do kurczaków

 

Jestem profesjonalną szefową kuchni w niewielkim bistro, w dużym polskim mieście. Od lat stosuje przeróżne metody, w których eksperymentuje na produktach i tworzę nowe potrawy. Uwielbiam także gotować tradycyjne, polskie potrawy i serwować je moim gościom. Także w mojej domowej kuchni, stosuje najrozmaitsze metody.

Smakowity kurczak w mojej ulubionej przyprawie

przyprawa do kurczakaGdy jestem w domu i gotuję dla swojej rodziny, staram się przygotować wartościowe i smaczne posiłki. Doświadczenie, które zdobyłam w wielu restauracjach bardzo mi się przydaje, gdy w mojej kuchni przygotowywane są przeróżne potrawy. Podczas różnych uroczystości rodzinnych, serwuję tradycyjne dania kuchni polskiej, ponieważ takie potrawy najlepiej smakują moim najbliższym. Za każdym razem, moja ulubiona przyprawa do kurczaka, którą stosuję od lat spełnia się najlepiej, gdy gotuję dania z drobiu. Posiadam przeróżne wersje tej przyprawy, czasem jest to mieszanka papryki słodkiej i bazylii, czasem dodaję do niej odrobinę chilli i oregano, zdarza się również, że nasz kurczak pachnie aromatem tymianku i majeranku. Przyprawy odgrywają bardzo ważną rolę, ponieważ odpowiednio zamarynowane mięso z kurczaka jest gwarancją udanego smaku. W zależności od jakości mięsa, jego gabarytów bądź też nastroju czy pory roku, przygotowuję kurczaka na wiele sposobów. Przyprawy, których używam różnią się, a ja staram się, aby za każdym razem mięso było aromatyczne i soczyste. Moją ulubioną przyprawą do dań z drobiu od wielu lat jest czosnek niedźwiedzi, który w połączeniu z aromatycznym zielonym pieprzem tworzy niepowtarzalny smak i aromat. Jestem bardzo zadowolona, gdy moje dania smakują członkom rodziny, smakowity smak kurczaka z dodatkami jest za każdym razem komplementowany.

Gdy gotuję dla mojej rodziny staram się, aby wszystkie potrawy były aromatyczne, smaczne i przede wszystkim zdrowe. Dzięki umiejętnościom zdobytym w profesjonalnych kuchniach, dobieram dodatki do mięs w sposób zrównoważony i pilnuję, aby za każdym razem smakowały wyśmienicie.