Mama poleca mi sprawdzony zespół na wesele

Jasia poznałam rok temu. Od razu się świetnie dogadywaliśmy i oboje wiedzieliśmy, że będziemy razem na całe życie. Zaręczyny odbyły się błyskawicznie i teraz jesteśmy na etapie organizowania przyjęcia weselnego dla naszych gości.

Udało mi się zarezerwować najlepszy zespół na wesele

zespół na wesele z WrocławiaJestem w rodzinie najstarsza i na dobrą sprawę to nawet nie wiem jak wyglądają takie wesela bo u nikogo nie byłam. Mój przyszły mąż podobnie jak ja nie ma pojęcia o niczym i próbujemy sobie jakoś radzić. Dużo pomaga mi mama, która wie jak organizować imprezy. Zawsze mogę na nią liczyć. Razem znalazłyśmy odpowiednią salę weselną. Mama przypomniała sobie, że jej przyjaciółki syn ma swój własny zespół, który moglibyśmy wynająć. Jest to zespół na wesele z Wrocławia, który nie jest drogi a na dodatek grają na prawdę dobrą muzykę. Wiem, że skoro moja mama poleca ten zespół na wesele z Wrocławia to mogę mieć pewność, że się sprawdzą. Oczywiście wszystkim zajęła się sama i poinformowała mnie, że mamy spotkanie z tym zespołem, żeby posłuchać jak grają i wybrać utwory na ślub. To zadanie jednak pozostawiła tylko nam. Kiedy przesłuchiwaliśmy ten zespół to na prawdę byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości i od razu wiedzieliśmy, że nasze wesele będzie udane. Reszta poszła już bardzo szybko. Zanim się obejrzeliśmy to nadszedł nasz wielki dzień. W ogóle się nie denerwowałam. Wiedziałam, że wszystko się uda bo rękę na pulsie trzymała moja mama, dzięki której zarezerwowaliśmy najlepszy zespół na wesele.

Impreza była bardzo udana. Goście bawili się całą noc a zespół świetnie sobie poradził. Cieszę się, że mama nam tak pomogła i oczywiście oficjalnie przy wszystkich gościach złożyliśmy jej podziękowania i ofiarowaliśmy mały prezent.