Litery 3D – nowy sposób ne dekoracje

 

Ostatnimi czasy moda na podświetlane litery 3D stosowane najpierw w reklamie zaczęły być stosowane na różnego rodzaju uroczystościach lub też jako ozdoby w pokojach. Czym są litery 3D i jak możemy za ich pomocą uatrakcyjnić przestrzeń? Wszystko zależy od rodzaju liter i tego jakie jest ich przeznaczenie. Mogą to być olbrzymie litery, które sprawdzą się w salach bankietowych jak i te najmniejsze, które postawimy na przykład na biurku.

Sposoby wykorzystania liter 3D

litery 3d warszawaCzym właściwie są litery 3D? Nazywa się je inaczej literami przestrzennymi lub trójwymiarowymi. Tworzy się je z różnych materiałów, plastiku, szkła czy nowego tworzywa jakim jest styrodur. Wykorzystuje się je w reklamach zewnętrznych, jednak ostatnio pełnią one głównie funkcję dekoracyjną. Idealnie będą wyglądać na szafce lub biurku przybierając formę na przykład naszego imienia lub istotnego dla nas słowa. Coraz częściej wykorzystuje się je na różnego rodzaju bankietach lub weselach, ślubach czy podczas sesji ślubnych. Podczas wesel stawia się je pod ścianą, do tego gęsty dym tworzący efekt pierwszego tańca w chmurach, odpowiednie oświetlenie, kolorowe światełka i mamy atmosferę jak z bajki. Na pewno zbudują klimat i sprawią, że zdjęcia będą wyglądać cudownie. Efekt będzie jeszcze mocniejszy, gdy napis będzie podświetlany. Jeśli chcemy wykorzystać na swoim weselu popularne litery 3D Warszawa to miasto, w którym znajdziemy wiele wypożyczalni tego rodzaju dekoracji.

Takie napisy na naszym weselu na pewno będą częścią niezapomnianej aranżacji. Dodatkowo możemy wzmocnić efekt używając takich samych liter, tylko mniejszych na przykład w formie imion młodej pary na głównym stole. Litery 3D na pewno dodadzą magii każdemu wydarzeniu, takiemu jak wesele, ale też sprawdzą się w domowych zaciszu.