Kwasy w Łodzi

 

Mojej cerze sporo brakuje do ideału. Prawdę powiedziawszy, mam z nią wielkie problemy. Od lat borykam się ze zmorą nastolatków, mimo iż nastolatką od dawna nie jestem. Trądzik to prawdziwe utrapienie – kto przeżył ten wie… W tym roku postanowiłam raz na zawsze uporać się z tym problemem.

Zalety złuszczania kwasem w Łodzi

złuszczanie kwasami ŁódźCo sprawiło, że podjęłam tak radykalną decyzję? Po wielu nieudanych kuracjach, mających zdziałać cuda na mojej twarzy powiedziałam: dość! Mówiąc potocznie, znajoma pani kosmetolog otworzyła mi oczy, zachęcając do zabiegu złuszczania kwasami. Długo się wahałam, czytałam różne artykuły w prasie kobiecej oraz na internetowych portalach dermatologicznych. W końcu podjęłam decyzję, musiałam tylko poszukać odpowiedniego salonu, któremu oddam swoją twarz i to dosłownie! Przypadkiem znalazłam ogłoszenie: złuszczanie kwasami Łódź i od razu zadzwoniłam pod wskazany numer. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, kosmetolog dobrała mi rodzaj i stężenie kwasu. Zaproponowała mi serię kilku zabiegów. Złuszczanie polega na nałożeniu na twarz kremowej substancji i pozostawienie jej na kilkanaście minut. Wszystko odbywa się w komfortowych warunkach. Przy okazji wykonuje się masaż twarzy. Twarz po serii zabiegów odzyskuje blask i tryska zdrowiem. To dobre rozwiązanie dla osób z trądzikiem, bowiem takie złuszczanie odkrywa nowy naskórek, jednocześnie redukując potrądzikowe blizny i lecząc wypryski. Ilość zabiegów zależy od nasilenia danego problemu – im bardziej skóra zanieczyszczona, tym więcej zabiegów potrzebuje.

Dziś wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta w salonie kosmetycznym wiele zmieniła w moim życiu. Już teraz widzę efekty. Mam nadzieję, że do lata moja twarz przeżyje metamorfozę i zaskoczę nie tylko znajomych, ale przede wszystkim samą siebie. Czasem warto się odważyć na coś nowego. Jestem tego dobrym przykładem.