Kupiłam przyjaciółce zegarek damski

Z Justyną przyjaźnię się od szkoły podstawowej. To cudowna dziewczyna, z którą kontakt utrzymuję cały czas. Zawsze znajdzie dla mnie czas i spotykamy się często. Teraz będzie miała trzydzieste urodziny u chcę dać jej jakiś wyjątkowy prezent z tej okazji.

Modny zegarek prezentem na urodziny

modne zegarki damskie szwajcarskieOstatnio stały się bardzo modne zegarki damskie szwajcarskie i wiele dziewczyn takie nosi. Wiedziała, że Justynie się taki spodoba, bo już kiedyś wspominała mi coś na ten temat. Wydaje mi się, że taki prezent będzie idealny. Miałam odłożone pieniądze na prezent i postanowiłam od razu pójść na zakupy. Jest u nas sklep, w którym są dostępne nowe i modne zegarki damskie szwajcarskie to wiedziałam, że wybiorę coś wyjątkowego dla swojej przyjaciółki. Od razu jak zaczęłam przeglądać zegarki to wpadł mi w oko jeden. Był on na pozłacanej bransolecie i posiadał mnóstwo cyrkonii. Justyna lubi takie rzeczy i od razu wiedziałam, że ten zegarek jej się spodoba. Przy kasie nawet dostałam ozdobne pudełeczko i torebkę. Powiedziałam oczywiście, że zegarek jest na prezent dla wyjątkowej osoby i poprosiłam o eleganckie opakowanie. Do Justyny zadzwoniłam, by umówić się na spotkanie. Robi imprezę w domu, na którą również mnie zaprosiła. Pojechałam do niej wcześniej, by pomóc jej w przygotowaniach. Od razu dałam jej prezent, który z ogromną przyjemnością rozpakowała. Widziałam jej zachwyt i wręcz zaniemówiła. Od razu założyła zegarek na rękę a swój stary z przedartym paskiem odłożyła w kąt. Powiedziała, że to najlepszy prezent.

Impreza urodzinowa była bardzo fajna. Poznałam też wiele interesujących osób z pracy Justyny. Dostała ona mnóstwo prezentów od znajomych, ale żaden nie był tak wyuzdany jak mój. To wyjątkowa dziewczyna i zasługuje na to, co najlepsze.