Który waporyzator wybrać?

 

Na rynku mamy bardzo wiele modeli waporyzatorów, zwłaszcza przenośnych. Najtańsze z nich kosztują nieco ponad dwieście złotych, natomiast te z najwyższej półki, to wydatek niemal pięć razy większy, jednak nic w tym dziwnego, bo jakość ceni się najbardziej.

Przenośne waporyzatory Mighty

waporyzator mightyUrządzenia przenośne cieszą się dużo większą popularnością od stacjonarnych, albowiem dają nieograniczoną swobodę korzystania. Nadto są kompaktowe i lekkie więc schowanie ich do kieszeni spodni lub kurtki nie jest żadnym problemem. Waporyzatory najczęściej wykorzystywane są do odparowywania CBD oraz innych składników czynnych z legalnej marihuany, jednakże niektóre modele można wykorzystać także do podawania lekarstw oraz aromaterapii. Bardzo popularnym modelem, dostępnym na rynku od niedawna jest Mighty od renomowanej niemieckiej firmy Storz&Bickel. Jest to jedno z najmocniejszych urządzeń przenośnych, generujące parę najwyższej jakości. Warto też wspomnieć o jej ilości, albowiem waporyzator Mighty, nawet z niewielkiej ilości suszu roślinnego, generuje potężne kłęby, które mogą być zbyt duże na potrzeby jednej osoby. Komora grzewcza w tym modelu ma pojemność 0,4 grama, jednak dzięki specjalnej nakładce możemy zmniejszyć lub zwiększyć jej pojemność o o około 0,2 grama. Mighty kosztuje niecałe tysiąc dwieście złotych, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jego zakup jest inwestycją, gdyż dzięki wydajnej waporyzacji będziemy zużywali znacznie mniejsze ilości suszu roślinnego CBD.

Dobre waporyzatory zawsze kosztują sporo, ponieważ zastosowane w nich materiały i rozwiązania technologiczne sprawiają, że odparowywanie jest efektywne, a przede wszystkim, w stu procentach bezpieczne. Dlatego też warto postawić na Mighty, albowiem jest to jedno z najlepiej ocenianych urządzeń przenośnych.