Którą krakowską firmę obsługującą konferencje polecacie?

Jestem psychoterapeutą od dwunastu lat, a także matką nastolatki. Te obie role czasami łączyły się ze sobą, i rozmawiając z innymi psychologami, terapeutami i rodzicami, wpadliśmy na pomysł zorganizowania konferencji na temat zapobiegania uzależnieniom wśród krakowskich nastolatków.

Potrzebna firma do obsługi konferencji w Krakowie

obsługa konferencji krakówObsługą konferencji miały się zająć osoby, które profesjonalnie związane są z tematem, zatem też i ja. Problem jednak był w tym, że jak wszyscy terapeuci znaleźliśmy się na rozwiązywaniu problemów, a nie na organizowaniu imprez. Poszukałam zatem w internecie takie hasło: obsługa konferencji kraków, bo wiedziałam, że już kiedyś ktoś wybrnął w ten sposób z sytuacji. Okazało się, że miałam rację i są firmy, które organizują wszystko od a do z. Musieliśmy tylko wiedzieć ile osób przewidujemy na konferencji. To było istotne dla wyboru sali. Gdy w miarę potrafiłam już to liczbę określić, zadzwoniłam do firmy przedstawiając temat. Powiedziałam, że chcemy zorganizować konferencję dla nauczycieli, wychowawców i rodziców i potrzebujemy do niej obsługi. Osób spełniających kryteria w Krakowie było mnóstwo, ale nie liczyliśmy aż na taką frekwencję. Dobrze by było, gdyby obsługa wzięła pod uwagę osób pięćset. Trzeba było napisać scenariusz, wysłać oficjalne zaproszenia i uzyskać zgody. Scenografia, catering, sprzęt do wyświetleń – tego było naprawdę dużo. Sama miałabym czas co najwyżej zrobić identyfikatory, a gdzie reszta? Sprawy o których nie miałam pojęcia: nagłośnienie, oświetlenie – jak to bym zorganizowała pracując?

Konferencja okazała się sukcesem. Wierzyłam, że po takim spotkaniu, wiedza da rodzicom i wychowawcom więcej narzędzi do walki z dopalaczami, alkoholem i papierosami. Skoro starsi wymyślili używki, to niech teraz chronią niepełnoletnich przed nimi.