Kraków – pieczątki firmowe wykonywane na miejscu

Założenie własnej firmy, bądź jednoosobowej działalności gospodarczej, wiąże się z załatwianiem wielu formalności. Zanim na dobre rozkręcimy interes i zyskamy współpracowników, którzy za nas będą załatwiać i organizować życie w firmie, sami najpierw musimy się zatroszczyć o szereg szczegółów. Praktyczna i czytelna pieczątka, jest obok firmowej wizytówki, najważniejszym przedmiotem, który przedsiębiorca powinien mieć przy sobie.

Wyrób pieczątek firmowych w Krakowie

kraków pieczątki firmoweW punkcie z pieczątkami wyrobimy idealną wizytówkę z podstawowymi danymi, które zawsze powinniśmy mieć przy sobie. Warto w domu przygotować sobie wzór i przyjść z nim do punktu, gdzie na podstawie spisanych danych, wyrobią nam pieczęć. W mieście Kraków pieczątki firmowe wyrobimy szybko i w niskiej cenie. Co zatem powinno znaleźć się na pieczęci? Przede wszystkim nazwa firmy, Regon, Nip i telefon oraz służbowy e-mail. Jeśli potrzebujemy, zmieścimy także odwołanie do strony internetowej albo konta w mediach społecznościowych. Pamiętajmy, że cechą idealnego stempla jest to, by był on maksymalnie czytelny i przejrzysty, by litery i cyfry nie zlewały się ze sobą, a co za tym idzie, by dane były dobrze widoczne. Firmowy stempel w poręcznej, plastikowej obudowie, zamówimy w różnych, dostępnych na miejscu rozmiarach: małe, średnie, duże. Każdy zaopatrzony jest w poręczną zatyczkę lub pudełko. Do wyboru mamy również różne kolory tuszu: czerwień, czerń, błękit/granat i zieleń.

Zamówienie pieczątek firmowych na terenie Krakowa jest proste i szybkie. Po przygotowaniu danych, jakie mają się znaleźć na pieczątce, zlecamy wykonanie i jeszcze tego samego dnia możemy liczyć na odbiór gotowej wizytówki naszego przedsiębiorstwa. Nie zapomnijmy o sprawdzeniu, czy odcisk pieczęci zgadza się.